خانه / ژل رویال / قیمت خرید ژل رویال اصل طبیعی

قیمت خرید ژل رویال اصل طبیعی

قیمت خرید ژل رویال، فروش ویژه ژل رویال، خواص دارویی ژل رویال و تشخیص ژل رویال اصل موضوعاتی است که در این مقاله به بررسی آنها میپردازیم.

قیمت خرید ژل رویال

خرید عمده ژل رویال ارگانیک

ژله رویال ارزشمند ترین فرآورده ی ارگانیک زنبورعسل است.این ماده سرشار از مواد مقوی و درمانگر طبیعی میباشد.ژل رویال را با نامهای شاه انگبین، ژله سلطنتی، غذای ملکه، شهد شاهانه و غذای ملکه نیز میشناسند.ژله سلطنتی به شیر زنبور عسل نیز معروف است.این ماده در کلنی زنبور عسل برای تغذیه نوزادان زنبور عسل بسسیار حیاتی است.

شاه انگبین توسط غدد حلقی زنبور عسل کارگر تولید و ترشح میشود.این غده ها هیپوفارنکس نام دارند و تنها در دوره خاصی از زندگی زنبورکارگر فعالیت میکنند.ژل رویال طبیعی در سلولهای شش ضلعی کندو تزریق میشود. در خانه هایی که ملکه زنبورها در آن تخم ریزی کرده است.ژل رویال غذای همیشگی زنبور عسل ملکه میباشد.به عبارتی لاروی که قرار است بعدها ملکه ی کندو باشد، تا پایان عمر از این ماده تغذیه میکند.

اما سایر لاروها بعد از سه روز ابتدای زندگی، به جای ژل رویال از گرده گل و زنبورعسل تغذیه میکنند.ژل رویال در کندو به مقدار کمی تولید میشود.از این رو باید برای برداشت آن دانش و دقت و تجربه لازم را داشت.زنیورداران برای برداشت ژل رویال خالص، شانها و خانه های کلنی را اختصاصیی میکنند.به گونه ای که زنبور ملکه تنها در خانه های مورد نظر برای تولید ژل رویال تخم ریزی کند.

قیمت خرید ژل رویال

خواص ژل رویال چیست؟

ژل رویال برای درمان بییماری سرطان بسیار موثر واقع شده است.طب سنتی این ماده را برای درمان بسیاری از امراض تجویز میکنند.ژله سلطنتی دارای ارزش غذایی و دارویی بسیار زیادی است.مصرف این ماده دیابت نوع ۲ و سرطان را به طور طبیعی درمان میکند.همچنین برای رفع کم خونی و ضعف عمومی بدن مناسب است.

ژل رویال بیماری های ناتوانی جنسی و نازایی را درمان میکند.با سرعت دادن به ترمیم و بازسازی سلولها از پیری زودرس جلوگیری میکند.مصرف منظم ژل رویال سیستم ایمنی را قوی میکند و مانع از بروز انواع بیماری میشود.ژله سلطنتی فشار خون و کلسترول خون را تنظیم میکند.این ماده باعث پاکسازی خون و مبارزه بدن با بیماری های میکروبی میشود.

تشخیص ژل رویال اصل به صورت تخصصی تنها در آزمایشگاه های معتبر ممکن است.برا تشخیص ژل رویال طبیعی روشهای مختلفی در فضای مجازی معرفی شده است.اما هر کسی نمیتواند آنرا تنها با تکیه بر خصوصیات ظاهری تشخیص دهد.بنابراین ژل رویال را برای بررسیی به آزمایشگاه های معتبر ببرید.همچنین برای خرید ژل رویال به فروشگاه های معتبر و دارای مجوز و تایید آزمایشگاه مراجعه نمایید.

قیمت خرید ژل رویال

تشخیص ژل رویال اصل

شاه انگبین دارای رنگ سفیید مایل به زرد و طعم تند و ترش است.ژل رویال دارای شرایط نگهداری خاصی میباشد.این ماده خارج از کندو در دمای معمولی فاسد میشود.نگهداری ژل رویال باید در دمای یخچال و یا فریزر انجام شود.

در غیر این صورت سریع فاسد شده و برای مصرف مناسب نیست.ممکن است این سول پیش بیاید که با این شراطی نگهداری چچگونه ژل رویال به نقاط دور فرستاده میشود؟ژل رویال برای ارسال به سراسر کشور در بسته بندی های مخصوصی قرار میگیرد که دمای لازم را تا رسییدن به مقصد حفظ میکند.

قیمت خرید ژل رویال

قیمت خرید ژل رویال طبیعی

مرکز عسل یاس ارائه کننده ی بهترین ژل رویال طبیعی به سراسر نقاط کشور است.برای سفارش و اطلاع از قیمت خرید ژل رویال طبیعی به صورت عمده و جزئی با مشاوران ما در مرکز عسل یاس در تماس باشید.هم چنین برای مشاهده سایر محصولات ما میتوانید به لینک های زیر مراجعه کنید:

  • عسل طبیعی گون
  • عسل طبیعی مرکبات
  • عسل طبیعی اکالیپتوس
  • عسل طبیعی چهل گیاه
  • عسل طبیعی یونجه
  • عسل طبیعی شوید
  • عسل طبیعی قنقال
کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید انواع عسل

خرید ژل سلطنتی به صورت عمده

خرید ژل سلطنتی به صورت عمده و جزئی از مرکز خرید عسل یاس امکان پذیر …

دیدگاهتان را بنویسید

سایت عسل یاس کانال عسل یاس لوازم زنبورداری