خانه / گرده گل / فروشگاه اینترنتی گرده گل طبیعی

فروشگاه اینترنتی گرده گل طبیعی

مرکز عسل یاس، فروشگاه اینترنتی گرده گل طبیعی زنبور عسل و همچنین فروشگاه انواع فرآورده های ارگانیک زنبور عسل است. برای آشنایی بیشتر با گرده گل و خواص درمانی آن برای سلامت بدن انسان همچنین برای اطلاع از نحوه سفارش و تهیه محصول از فروشگاه مقاله ی زیر را مطالعه نمایید.

فروشگاه گرده گل

فروشگاه گرده گل طبیعی

گرده گل یکی از محصولات جانبی کندوی زنبور عسل است. این محصول بسیار مقوی و انرژی زاست. گرده ی گل دارای ارزش غذایی و دارویی بسیار بالایی است. به طوری که به گرده گل غذای کامل گفته میشود. گرده گل در طب سنتی و طب اسلامی و همچنین در طب مدرن برای درمان انواع بیماری ها از جمله سرطان کاربرد دارد. گرده گل را زنبور عسل از روی پرچم گل ها جمع آوری میکند. زنبور عسل گرده گل را با کمک پرز های روی پاها و بدن خود جمع  آوری میکند و آن را با بزاق خود بسته بندی میکند و دانه ی گرده گل را تولید میکند. سپس دانه ی گرده گل را در کیسه های پاهای عقبی خود که کیسه های گرده نام دارند قرار میدهد و به کندو میبرد. زنبور عسل با جمع آوری گرده گل به عمل گرده افشانی و تداوم نسل گیاهان مختلف کمک میکند. در بازار گرده گل به دو صورت یافت میشود: گرده گل ایرانی و گرده گل چینی. گرده گل ایرانی همان گرده گلی است که اصل و طبیعی میباشد و حاصل تلاش زنبور عسل و زنبور دار است و ارزش غذایی و دارویی واقعی دارد. گرده گل چینی اما مصنوعی و ساخت دست انسان است و فاقد هر گونه ارزش غذایی و دارویی میباشد و مصرف آن برای سلامت بدن انسان بسیار مضر است.

مرکز عسل یاس فروشگاه گرده گل طبیعی میباشد. برای خرید اینترنتی گرده گل اصل به لینک فروشگاه عسل یاس مراجعه نمایید.

فروشگاه گرده گل

خرید گرده گل ایرانی

گرده گل به همراه عسل طبیعی غذای اصلی زنبور های عسل است. بنابراین وجود گرده گل در کندوی عسل بسیار حیاتی است. زنبور عسل پس از بسته بندی ذرات گرده گل و ساختن دانه گرده گل، آن را در کیسه های گرده به داخل کندو منتقل میکند. زنبور عسل گرده ی گل طبیعی ر را در خانه های شش ضلعی کندوی عسل ذخیره میکند. سپس روی گرده گل را با لایه ای از جنس عسل طبیعی میپوشاند. پوشاندن گرده گل ذخیره شده با عسل طبیعی به تازه ماندن گرده گل در کندو تا زمان مصرف کمک میکند. گرده گل به کمک وسیله ای به نام تله گرده گل برداشت میشود. تله گرده گل دارای منافذی است که زنبور عسل از آن ها عبور میکند اما گرده گل در پشت این منافذ به دام می افتد. گرده گل پس از برداشت کمی رطوبت دارد. گرده گل مرطوب را نمیتوان نگهداری کرد زیرا آفت میزند و خراب میشود. به همین دلیل زنبورداران گرده گل را پس از برداشت از تله ی گرده گل خشک میکنند. گرده گل خشک شده برای طولانی مدت قابل تگهداری است.

برای خرید گرده گل ایرانی با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

گرده گل طبیعی یک مکمل انرژی زا و مقوی طبیعی برای ورزشکاران است. گرده گل طبیعی باعث نرمی پوست میشود. مصرف گرده گل باعث کنترل بیماری دیبت میشود گرده گل باعث درمان مشکلات نازایی میشود. این محصول به درمان مشکلات غده پروستات کمک میکند. گرده گل دارای خواص ضد التهابی است. این محصول طبیعی به تقویت سیستم ایمنی کمک میکند زیرا دارای خاصیت آنتی اکسیدانی قوی است. گرده گل طبیعی دارای خواص ضد حساسیتی است. این محصول باعث افزایش انرژی بدن میشود. گرده گل طبیعی دارای انواع مواد مغذی ضروری برای بدن است و باعث بهبود سطح سلامت و انرژی عمومی بدن میشود.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120906524
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
اینستاگرام عسل یاس: yas_asal@

مطلب پیشنهادی

فروش گرده گل

قیمت عمده گرده گل طبیعی

قیمت عمده گرده گل طبیعی چقدر است؟ گرده گل ایرانی طبیعی را از کجا تهیه …

دیدگاهتان را بنویسید

سایت عسل یاس کانال عسل یاس لوازم زنبورداری