خانه / گرده گل / شرکت فروش گرده گل طبیعی

شرکت فروش گرده گل طبیعی

مرکز عسل یاس، شرکت فروش گرده گل طبیعی با قیمت مناسب است. برای آشنایی با گرده گل و خواص دارویی آن با مقاله زیر همراه باشید.

شرکت فروش گرده گل

قیمت خرید گرده گل

گرده گل در طبیعت به عنوان یک غذای کامل در نظر گرفته میشود. به دلیل اینکه تمام مواد مغذی نایاب طبیعت در این دانه ی کوچک یکجا جمع شده است. گرده گل یک فرآورده جانبی اما بسیار مغذی کندوی عسل است. از گرده گل به عنوان دارو در طب سنتی استفاده میشود. گرده گل از روی پرچم گل ها توسط زنبور عسل برداشت میشود.

در بازار دو نوع گرده گل وجود دارد: گرده گل ایرانی و گرده گل چینی. گرده گل چینی مصنوعی است و ساخت دست انسان است و برای سلامتی بدن خطرناک میباشد. اما گرده گل ایرانی برگرفته از پرچم گلهاست و کاملا ارگانیک و طبیعی میباشد. گرده گل ایرانی خواص غذایی و دارویی قابل توجهی دارد.

زنبور عسل با برداشت گرده گل در ادامه نسل و گرده افشانی گل ها کمک بسیاری میکند. زنبور عسل برداشت گرده گل را به کمک پاها و پرز های بدن خود انجام میدهد. زنبور عسل ذره های گرده را جمع آوری کرده و آن ها را با بزاق خود بسته بندی میکند و دانه گرده را تولید میکند. سپس آن را در کیسه های گرده موجود در پاهای خود قرار میدهد و به کندو میبرد.

گرده گل غذای اصلی زنبور های عسل است به همین دلیل وجود آن در کندو بسیار مهم است. زنبور عسل دانه های گرده گل را در خانه های شش ضلعی کندو ذخیره میکند. سپس روی آن را با لایه ای از جنس عسل طبیعی میپوشاند. این عمل به تازه ماندن گرده گل در کندو کمک میکند. گرده گل در فصل های سرد در طبیعت کم یاب میشود.

در پاییز و زمستان که گرده گل در طبیعت یافت نمیشود زنبورداران مقداری از گرده گل ذخیره خود را در اختیار کندو ها قرار میدهند. گاهی با این وجود که گرده گل کافی در کندو وجود دارد زنبور های کندو دچار سوء تغذیه میشوند. این به دلیل نامرغوب بودن گرده گل جمع آوری شده توسط زنبورهای کلنی است. گاهی گرده گل های موجود در کندو مواد مغذی کافی ندارند.

شرکت فروش گرده گل

 

شرکت فروش گرده گل طبیعی

گرده گل توسط وسیله ای به نام تله گرده گیر برداشت میشود. زنبور عسل از تله عبور میکند و گرده گل از کیسه های گرده در پشت تله به دام می افتد. پس از اینکه تله از گرده گل پر میشود، زنبوردار تله را خارج نموده و گرده گل را برداشت میکند. تله بره موم عموما در ورودی کندو نصب میشود.

گرده گل را برخی از افراد به صورت جویدنی مصرف میکنند. این محصول را میتوان به همراه غذا، سالاد و ماست نیز مصرف کرد. اگر فردی از طعم گرده گل خوشش نمی آید میتواند آن را به صورت مخلوط با عسل مصرف کند. گرده گل را میتوان به عنوان یک مکمل انرژی زای طبیعی در ورزش بدن سازی استفاده کرد.

گرده گل باعث افزایش انرژی بدن میشود. این ماده سرشار از پروتئین و ویتامین است. گرده گل پوست بدن را نرم میکند. مصرف گرده گل باعث تقویت سیستم تنفسی میشود. گرده گل سیستم گوارشی را نیز تقویت میکند. مصرف گرده گل به درمان اعتیاد کمک میکند. گرده گل از سیستم قلبی پشتیبانی میکند.

مصرف گرده گل مشکلات مربوط به غده پروستات را درمان میکند. این محصول دیابت را بهبود میبخشد. مصرف گرده گل باعث درمان مشکلات نازایی میشود. گردده گل خاصیت ضد التهابی دارد و ضدسرطان است. این ماده خاصیت آنتی اکسیدانی قوی دارد و از قلب و کبد حفاظت میکند.

برای سفارش گرده گل با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت هر کیلو گرده گل

قیمت خرید گرده گل طبیعی

قیمت خرید گرده گل طبیعی چقدر است؟ خواص گرده گل طبیعی برای سلامت بدن انسان …

دیدگاهتان را بنویسید

سایت عسل یاس کانال عسل یاس لوازم زنبورداری