عسل یاس
خانه / عسل یاس / قیمت مناسب یک کیلو عسل در بازار

قیمت مناسب یک کیلو عسل در بازار

امروزه قیمت مناسب عرضه شده یک کیلو عسل طبیعی در بازار توسط مراکز فروش معتبر، نرخ فروش بیشتری را برای این مراکز رقم زده و خریدی تضمینی برای مشتریان به همراه داشته است.
در بازارهای جهانی خرید و فروش هر محصولی، امروزه همواره رقابت اصلی بر سر دو موضوع قیمت و کیفیت بوده و خب طبیعی است که هر تولیدکننده ای که توانسته باشد این دو اصل را جدا از هم ندانسته باشد، یک تولیدکننده ای موفق نامیده شده که می تواند نرخ فروش بیشتری را نیز تجربه کند.
گفتنی است که امروزه در بازارهای خرید و فروش عسل هم این دو اصل از موارد مهمی بوده که گاها نگرانی را برای مصرف کنندگان این ماده ی ارزشمند دارویی و غذایی به وجود آورده است، چرا که وجود افرادی سودجو و واسطه، گاها سبب افزایش قیمت هایی بی خودی و یا حتی کاهش کیفیت عسل موجود در بازار نیز، گردیده است.
بله متأسفانه در بازارهای خرید و فروش عسل، وجود داشته اند افرادی سودجو که با افزودن موادی چون آب و شکر به عسل طبیعی و یا عرضه انواع عسل های تجاری و نشاسته دار به جای عسل طبیعی، از فروش خوبی برخوردار بوده و به هیچ عنوان سلامت افراد جامعه را مد نظر نداشته اند.
اما خب خوشبختانه امروزه تولیدکنندگان معتبر عسل ایرانی در سراسر کشور، توانسته اند با انجام بازاریابی های مطلوب، در شناخت عسل خالص و ناب ایرانی به بازارهای گوناگون کشور، به طور جد در راستای سلامت افراد جامعه، نقش فزاینده ای را ایفا نموده باشند.
آیا می دانید که چگونه می تواند هر کیلو عسل طبیعی را، با قیمت مناسبی از مراکز فروش معتبر در بازار خریداری کرد و تولیدکنندگان معتبر عسل کدامند؟

خرید ارزان هر کیلو عسل

در مراکز معتبر تولید عسل در کشور، شرکت های معتبری اقدام به بسته بندی عسل در ظروف گوناگون نموده اند که گفتنی است مانند استاندارد اروپا و جهان، عمدتا بسته بندی عسل در ظروف نیم کیلویی و یک کیلویی شیشه ای یا اخیرا، در ظروف پلاستیکی و پلی اتیلنی، صورت گرفته و به بازارهای سراسر کشور عرضه شده اند.
خوشبختانه تولیدکنندگانی چون لرستان، خوزستان، اردبیل، همدان و کردستان، از جمله تولیدکنندگان معتبر عسل ایرانی در کشور ما نام داشته اند که خب توانسته اند دو اصل قیمت و کیفیت عسل را متناسب با هم به پیش ببرند و از نرخ فروش خوبی هم در این راستا برخوردار بوده اند.
برای آنکه از لیست قیمت هر کیلو عسل ایرانی و تولید شده در مراکز معتبر تولیدی، آگاهی داشته باشید و خریدی آسان را صورت دهید، می توانید با نمایندگان این مراکز تولیدی، ارتباط به صورت تلفنی و ایمیل داشته باشید.
منبع: بازار عسل ایران

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه عسل گون

خرید آنلاین عسل طبیعی اصل از زنبور داران

خرید اینترنتی عسل خالص از زنبورداران در فروشگاه اینترنتی عسل یاس امکان پذیر است. در …

دیدگاهتان را بنویسید

سایت عسل یاس کانال عسل یاس لوازم زنبورداری