عسل یاس
خانه / عسل کوهستان سبلان / قیمت عسل کوهستان سبلان

قیمت عسل کوهستان سبلان

آیا از انواع عسل های دارویی و درمانی برداشت شده در کوهستان سبلان استان اردبیل آگاهی داشته اید؟ چگونه می توان با قیمت مناسبی انواع این گونه های عسل طبیعی را خریداری کرد؟
در دنیای امروزی که انسان ها همواره به سبب مشغله های گوناگون، فرصتی برای تحرک کافی نداشته و یا با عادت های ناپسند غذایی مواجه گردیده اند که خب به طور جد، سلامتی آنها را به خطر انداخته و در این بین، نیاز شدیدی به یک ماده ی کاملا گیاهی، احساس گردیده است.
بسیاری از متخصصین و مشاورین تغذیه و گوارش، معتقدند که عسل طبیعی، ماده ای با ترکیبات گوناگونی چون، انواع مواد معدنی، ویتامین ها، کربوهیدارات ها و انواع مواد قندی ساده، و به خصوص با خواصی چون ضدباکتریایی و آنتی اکسیدانی، توانسته نقش فزاینده ی دارویی و درمانی را برای تمامی انسان ها در گروه های سنی گوناگون، داشته باشد و امروزه بیش از گذشته به وجود اینچنین ماده ای، نیاز بوده است.
با توجه به نقش موثری که مصرف عسل طبیعی می تواند در سلامت حیات انسان ها داشته باشد، امروزه تولیدکنندگان معتبری از انواع گونه های عسل طبیعی و دارویی در کشور وجود داشته اند که خب توانسته نیاز بازارهای کشور را به عسلی خالص و مرغوب، پاسخگو باشند.
مصرف کنندگان عسل طبیعی باید بدانند که امروزه استان اردبیل، یکی از پایگاه های مهم در تولید عسل طبیعی کوهستان در کشور نام داشته و با تولید چیزی به میزان بیش از ۴ هزار تن عسل در سال، رتبه اول را در تولید عسل طبیعی به خود اختصاص داده است.

عسل سبلان

عسل سبلان اردبیل

گفتنی است که با توجه به تنوع فراوان پوشش گیاهی در دامنه کوهستان سبلان در استان اردبیل، امروزه شاهد برداشت انواع گونه هایی از عسل دارویی در این منطقه از کشور هستیم که از میزان خلوص بالا و مرغوبیت خوبی برخوردار بوده و می تواند خواص درمانی مفیدی را نیز داشته باشد.
شایان ذکر که کوهستان سبلان، انواع گونه هایی چون، عسل گون، عسل آویشن و عسل بابونه، برداشت شده که هر یک از آنها با توجه به درصد بالای خالص بودن، خواصی منحصربفرد از شهد گل های آن گیاه دارویی را در درصد بالایی دارا بوده اند.
به طور کلی مصرف انواع عسل طبیعی کوهستان، می تواند خواصی چون، تقویت کنندگی حافظه و مغز، تقویت بینایی، درمان بیماری های گوارشی و قلبی و کاهش کم خونی را دارا باشد که خب ویژگی های خاص درمانی در گونه های عسل برداشت شده در این منطفه، وجود داشته است.
لازم به ذکر است که با توجه به شرایط ایده آل استان اردبیل پیرامون صنعت زنبورداری، امروزه نزدیک به ۳ هزار نفر در سطح این استان، مشغول به این حرفه بوده اند و میزان عسل تولیدی این استان نیز از تعداد نزدیک به ۱۱۹ هزار کلنی زنبورعسل بوده است که از انواع کندوهای مدرن و بومی نیز بهره برداری صورت گرفته است.
با توجه به اینکه همواره در بازارهای خرید و فروش عسل، انواع عسل های جوشانده شده و یا تغذیه شده با آب و شکر وجود داشته که برای سلامتی انسان ها هم مضر بوده؛ امروزه همواره توصیه شده تا از مراکز معتبر و دارای گواهی نامه اعتبار، خرید عسلی خالص صورت گیرد.
شما می توانید با ارتباط داشتن با کارشناسان فروش عسل سبلان در استان اردبیل، ضمن آگاهی از قیمت انواع عسل های موم دار و طبیعی، خریدی بدون دغدغه از قیمت و کیفیت عسل را صورت داده باشید.
منبع: بازار عسل ایران

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

سایت عسل یاس کانال عسل یاس لوازم زنبورداری