عسل یاس
خانه / عسل یاس / قیمت خرید اینترنتی عسل خلنگ

قیمت خرید اینترنتی عسل خلنگ

آیا نام عسل خلنگ را شنیده و از خواص مصرف آن چیزی می دانید؟ چگونه می توان از قیمت خرید اینترنتی انواع عسل طبیعی به خصوص عسل خلنگ، آگاهی پیدا کرد؟
امروزه برخی از مصرف کنندگان عسل طبیعی، با انواع گونه های مختلفی از عسل طبیعی، آشنا شده اند و در سایت های معتبر اینترنتی خواص مصرف آنها را مطاله کرده و شاید حتی آنها را خریداری و مصرف نموده باشند.
اما به جرئت می توان گفت که درصد بالایی از افراد جامعه در کشور ما، از وجود انواع گونه های مختلفی از عسل گیاهی، آگاهی نداشته و خواص مصرف آنها را نمی دانند. حتی برخی از مصرف کنندگان عسل، تنها به فکر خرید عسل با قیمت مناسب بوده اند و بدون توجه به کیفیت و خواص عسل خریداری شده، آن را مصرف می کنند که ممکن است عسلی بی کیفیت و با ناخالصی هایی باشد که به هیچ وجه مصرف آن توصیه نشده است.
لازم به ذکر است که یک عسل طبیعی و خالص که از یک مرکز خرید معتبر تهیه شده باشد، مملو از ترکیباتی مهم و ارزشمند مانند انواع مواد معدنی چون آهن، کلسیم و پتاسیم، انواع ویتامین هایی چون K ،C و تیامین، انواع مواد قندی ساده چون گلوکز و فروکتوز و کربوهیدارات می باشد که به جرئت می توان گفت تمامی این مواد، مورد نیاز بدن انسان برای ادامه حیات خود بوده اند.
حال با توجه به اینکه بحث پیرامون انواع گونه های مختلفی از عسل طبیعی تولید شده بود، آیا تابحال نام عسل خلنگ را شنیده اید و می دانید که فواید درمانی مصرف این گونه از عسل طبیعی، چه بوده است؟

عسل خلنگ

مصرف عسل خلنگ

عسل خلنگ از شهد گل های گیاه مفید دارویی خلنگ با نام علمی Erica carnea تولید شده که دارای رنگ قهوه ای تیره نیز می باشد و گفتنی است که از خود گیاه خلنگ در موارد درمانی گوناگونی در طب سنتی استفاده شده است و از جمله مهم ترین ترکیات موجود در آن، می توان به آربوتوزید، اسید کافییک، اریسنیول و تانن اشاره داشت.
شایان ذکر است که مصرف مرغوبترین عسل خلنگ طبیعی، می تواند خواص درمانی ذیل را دارا باشد:

  • مصرف عسل خلنگ ضدتورم بوده است.
  • تصفیه کننده خون می باشد.
  • ضددردهای رماتیسمیی بوده است.
  • درمان کننده دردهای مجاری ادراری می باشد.

امروزه شما می توانید بهترین و خالص ترین عسل خلنگ را از مراکز فروش اینترنتی معتبر خریداری کنید و خریدی بدون دغدغه از قیمت و کیفت و خریدی آسان را تجربه نمایید.
منبع: بازار عسل ایران

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه عسل گون

خرید اینترنتی عسل طبیعی اصل ارگانیک

خرید اینترنتی عسل طبیعی که هم اصل باشد هم ارگانیک از طریق سایت فروش عسل …

دیدگاهتان را بنویسید

سایت عسل یاس کانال عسل یاس لوازم زنبورداری