عسل یاس
خانه / عسل طبیعی / درمان سرطان با مصرف عسل طبیعی

درمان سرطان با مصرف عسل طبیعی

آیا می دانید که امروزه با وجود انواع مواد غذایی غیرطبیعی و سرطان زا، مصرف عسل طبیعی می تواند در پیشگیری از سرطان و درمان بسیاری از بیماری ها مفید باشد؟
بله در این دنیای پر از انواع مواد غذایی مضر مانند فست فودها و عدم تحرک داشتن کافی انسان ها، همواره شاهد شیوع بیماری های گوناگونی در جوامع مختلف هستیم که خب سلامت جامعه را به خطر انداخته است.
شاید بتوان گفت که عادت کردن به مصرف غذاهای مصنوعی و داروهای شیمیایی، سبب شده تا انسان ها به نوعی با طبیعت اطراف خود قهر باشند و به مصرف ماده ای ارزشمند چون عسل طبیعی، بی مهری هایی را صورت داده اند. اما آیا می دانید که عسل طبیعی، حاوی ترکیبات و موادی ارزشمند بوده که هم نقش تغذیه ای و هم نقش دارویی را برای انسان ها داشته است؟

عسل طبیعی

ترکیبات عسل طبیعی

یک عسل طبیعی، از مراحل تولید بسیار پیچیده ای برخوردار بوده و در این میان، تلاش بی وقفه و شبانه روزی زنبورداران را می طلبد تا عسلی کاملا طبیعی و خالص روانه بازارهای مصرفی انسان ها گردد.
گفتنی است که زنبورهای کارگر، با مکیدن شهد گل های گیاهان دارویی مفید در یک منطقه و ذخیره سازی آن در کندو عسل و شان های ذخیره شهد، توانسته ماده ای به نام عسل طبیعی را تولید کنند که تمامی خواص آن گیاه دارویی را در درصد اثرگذاری بیشتری، برخوردار بوده است.
عسلی که مستقیما از شهد گل های گیاهان و بدون هیچ مواد افزودنی به دست آمده باشد، می تواند تمامی ترکیبات ذیل را با خود به همراه داشته باشد:
  • انواع مواد قندی ساده مونوساکاریدی مانند گلوکز، فروکتور و ساکاروز.
  • مواد مغذی و ویتامینی مانند ویتامین های گروه B، تیامین و اسیداسکوربیک.
  • انواع مواد آلی و معدنی مانند، کلسیم، منگنز، پتاسیم، آهن، فسفر.
  • کربوهیدرات ها.
  • آب و کمی پروتئین.
شایان ذکر که یک عسل خالص و مرغوب، دارای درصد فراوانی گلوکز و کمتر از ۵ درصد ساکاروز می باشد و باید بدانید که وجود بیش از ۱۷ درصد آب در ترکیبات عسل، این ماده را تبدیل به دیرفاسدترین ماده ی غذایی مشهور در دنیا نموده است.
خب با توجه به تمامی این ترکیبات موجود در یک عسل طبیعی، آیا می دانید که امروزه مصرف روزانه آن، مورد توصیه اکثر مشاورین تغذیه و گوارش قرار گرفته است؟ آیا از رابطه میان مصرف عسل و پیشگیری از سرطان، آگاهی داشته اید؟
عسل طبیعی

عسل طبیعی و سرطان

امروزه به جرئت می توان گفت که تمامی فرآورده های زنبورعسل مانند عسل طبیعی، گرده گل، بره موم و ژل رویال، از خاصیت ضدسرطانی بالایی برخوردار بوده و در حال حاضر اکثر افراد در جامعه، از خواص مصرف عسل طبیعی، بیشتر از سایر فرآورده های زنبورعسل، آگاهی دارند.
گفتنی است که آزمایشات گوناگون بر روی ترکیبات عسل طبیعی، نشان داده این ماده، دارای خاصیت ضدباکتری و آنتی اکسیدانی می باشد که خب مصرف آن می تواند در جلوگیری از رادیکال های آزاد و تشکیل سلول های سرطانی، بسیار زیاد موثر باشد و شاید مصرف کنندگان عسل طبیعی، از این خاصیت عسل، چیزی نمی دانند.
بله به جرئت می توان گفت که تا انسان ها، تغییری در برنامه غذایی روزانه خود صورت نداده باشند، حتی نمی توانند تنها با ورزش کردن، سلامت خود را تضمین کنند و بنظر می رسد که گنجاندن مصرف روزانه حتی یک قاشق چایخوری از عسل طبیعی، می تواند اصلاحی بسیار مناسب در رژیم غذایی درصد بالایی از افراد جامعه باشد.
اما مصرف کنندگان عسل در بازارهای امروزی خرید و فروش عسل، دغدغه ی خرید عسل اصل و درجه یک را داشته اند که خب همواره توصیه شده تا عسل خالص و اصل، از مراکز فروش معتبر در کشور خریداری شود.
خوشبختانه در حال حاضر، مصرف کنندگان عسل طبیعی می توانند با مراکز فروش معتبر عسل ایرانی در ارتباط بوده، و خریدی بدون دغدغه از کیفیت و قیمت انواع عسل طبیعی و دارویی را تجربه نمایند و سلامت خود و خانواده را تضمین کنند.
منبع: بازار عسل ایران

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی عسل چهل گیاه مرغوب

خرید عسل چهل گیاه مرغوب برای خریداران گرامی کمی مشکل است. به دلیل اینکه عسل …

دیدگاهتان را بنویسید

سایت عسل یاس کانال عسل یاس لوازم زنبورداری