عسل یاس
خانه / عسل طبیعی / درمان ام اس با مصرف عسل طبیعی

درمان ام اس با مصرف عسل طبیعی

آیا می دانید که یکی از بیماری های با علت نامعلوم شایع امروزی، بیماری ام اس بوده که مصرف روزانه عسل طبیعی می تواند درمان کننده این بیماری باشد؟
از گذشته های بسیار دور تا به امروزه، عسل طبیعی نقش موثر دارویی و درمانی را برای تمامی انسان ها داشته است که البته در گذشته خواص فیزیکی عسل، مانند ضدآلودگی و ضدباکتری آن جهت بهبود زخم ها و پانسمان نمودن آنها مورد استفاده قرار می گرفت و امروزه نقش دارویی و تغذیه ای آن بر هیچکسی پوشیده نبوده است.
یک عسل طبیعی و کاملا خالص، حاوی ترکیباتی خاص و منحصربفرد مانند انواع مواد معدنی، ویتامین ها، اسیدهای آمینه و از همه مهم تر، انواع مواد قندی ساده چون گلوکز و فروکتوز بوده که علاوه بر خواص درمانی، اثرات مثبت انرژی بخشی را برای مصرف کنندگان خود به همراه داشته است.
گفتنی است که مصرف روزانه حتی یک قاشق مرباخوری از عسل طبیعی، می تواند در درمان بسیاری از مشکلات و بیماری های شایع قلبی، کلیوی و گوارشی، مفید واقع گردد.
البته شایان ذکر که تمامی این خواص و ترکیبات مهم، در یک عسل خالص وجود داشته و همواره مصرف کنندگان عسل باید در بازارهای خرید و فروش عسل، با شناخت مراکز معتبر و مجوزدار، اقدام به خرید عسلی اصل و باکیفیت نمایند.
حال نکته ی مهمی که در اینجا حائز اهمیت بوده، رابطه ی میان مصرف عسل طبیعی و درمان بیماری ام اس بوده است. آیا می دانید که مصرف عسل طبیعی می تواند در بهبودی بیماری ام اس در افراد، موثر باشد؟

عسل درمان

درمان ام اس با عسل

باید بدانید که ام اس، یکی از شایع ترین بیماری های نخاع و مغز یا همان سیستم اعصاب مرکزی بوده که منجر به ایجاد لکه هایی سفید رنگ و یا پلاکت هایی در مغز و نخاع می گردد. این امر سبب شده تا فرمان از مغز به درستی به دیگر اعضا و ماهیچه های بدن نرسد، و اختلالاتی را در افراد به وجود آورده است.
جالب است بدانید که به گفته متخصصین، از جمله اصول مهم در بهبودی بیماری ام اس، می توان به پاکسازی بدن از مواد زائد و سمی و استفاده از غذاهای با طبع گرم و انرژی زا اشاره کرد که خب بنظر می رسد بهترین داروی گیاهی که مفید برای این امر، عسل طبیعی بوده است.
بله مصرف عسل طبیعی می تواند انرژی بخشی فراوانی را به افراد بدهد و خب اگر حتی قبل از خواب مصرف گردد می تواند اثرات مثبت پاکسازی بدن و کبد انسان ها را به همراه داشته باشد.
اما خب برای اینکه انرِژی بیشتری را در طول روز بدست بیاورید، توصیه شده تا عسل طبیعی به صورت صبح ناشتا مورد مصرف قرار بگیرد.
امروزه با توجه به اینکه در بازارهای خرید و فروش عسل، عرضه کنندگانی نامعتبر انواع عسل های تقلبی و مصنوعی را روانه بازار نموده اند، شما می توانید بهترین و مرغوبترین عسل ایرانی را از فروشگاه ها و مراکز فروش معتبر در کشور خریداری کنید و برای آگاهی از چگونگی خرید، می توانید با مشاورین در این حوزه، ارتباط مستقیم داشته باشید.
منبع: بازار عسل ایران

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی عسل چهل گیاه مرغوب

خرید عسل چهل گیاه مرغوب برای خریداران گرامی کمی مشکل است. به دلیل اینکه عسل …

دیدگاهتان را بنویسید

سایت عسل یاس کانال عسل یاس لوازم زنبورداری