خانه / عسل / خرید آنلاین عس قنقال درجه یک طبیعی

خرید آنلاین عس قنقال درجه یک طبیعی

خرید انلاین عسل قنقال طبیعی و اصل در مجموعه فروشگاه های عسل یاس و سایت عسل ۱۰ امکان پذیر است. عسل قنقال چه فواید و خواصی دارد؟ جگونه عسل قنقال تولید میشود؟ عسل قنقال طبیعی را از کجا می توانیم تهیه کنیم؟ عسل قنقال چگونه عسلی است و برای چه افرادی مناسب است؟ در این متن میخواهیم در مورد سوالات مذکور صحبت کنیم.

خرید آنلاین عسل قنقال طبیعی

 

خرید و فروش عسل قنقال

عسل قنقال توسط زنبور عسل از گیاه قنقال تولید میشود. قنقال یک گیاه دارویی است. محل رشد و رویش این گیاه در دامان طبیعت و در دل کوهستان و مراتع سر سبز و سرشار از پوشش گیاهی است. گیاه قنقال از تیره ی گیاهی لوبیاییان است.
این گیاه فواید درمانی و دارویی بسیار زیادی دارد و درمانگر بیماری های زیادی است. گیاه گون به صورت بوته ای میروید و گلهای آن به رنگ بنفش، صورتی یا سفید است.عسل گون که برگرفته از شهد گلهای گون است، تمام خاصیت های دارویی گون را در خود دارد.

خرید و فروش عسل قنقال

تشخیص عسل گون طبیعی

عسل گون طبیعی به سرعت در بزاق دهان آب می شود. این ویژگی بارز و جالب در تمام عسل ها وجود ندارد، این خاصیت سبب شده تا از افتادن قند انسان به سرعت جلوگیری شود و نگزارد فرد مصرف کنند احساس ضعف در بدن یا بی حالی کند و یکی از بهترین مواد غذایی و قند های طبیعی برای انسان است. این در حالی است که عسل تقلبی در آب سریع حل نمی شود.

این دو مورد تشخیص عسل از روی ظاهر آن است.اما اکتفا به ظاهر محصول میتواند زمینه را برای کلاهبرداری و سازندگان عسل مصنوعی مهیا کند.عسل طبیعی باید در آزمایشگاه های تخصصی و معتبر مورد بررسی قرار گیرد. برای تشخیص عسل اصل، روش های گوناگونی بیان شده است. آزمایش های خانگی برای تشخیص واقعی بودن عسل کافی نیست.این آزمایش ها بر اساس ظاهر محصول هستند.اما در آزمایش های خانگی نمیتوان پارامتری مثل میزان پروتئین یا کلسیم را اندازه گرفت. بنابراین بهترین و مطمئن ترین روش برای تشخیص طبیعی بودن عسل، بررسی آن در آزمایشگاه است.

تشخیص عسل گون طبیعی

خواص عسل طبیعی قنقال

  • طبع عسل قنقال معتدل است.
  • رنگ عسل قنقال کهربایی تیره است.
  • عسل قنقال در ابتدا پس از برداشت به رنگ کهربایی روشن است.
  • اما به مرور زمان این رنگ به کهربایی تیره تغییر می یابد.
  • مصرف عسل قنقال موجب درمان کم خونی و سوء تغذیه میشود.
  • همچنین باعث تقویت حافظه در افراد میشود.
  • مصرف عسل قنقال سرعت یادگیری را در کودکان بالا میبرد.
  • هم چنین این عسل به تسریع رشد کودک کمک میکند.
  • عسل قنقال سرشار از آنتی اکسیدان است.
  • وغیره…

توجه داشته باشید این تنها تعداد بسیار کمی از خاصیت ها و ویژگی های عسل قتقال است و خواص و ویژگی های دیگر آن در مقالات و مطالب آینده ذکر خواهد شد. پس با ما همراه باشید.

خواص عسل طبیعی قنقال

نحوه تولید عسل قنقال

برای تولید عسل قنقال نزدیک ۶۰ هزار زنبور عسل در فعالیت هستند. زنبور های عسل کندو را برای یافتن شهد قنقال ترک میکنند. سپس زنبور شهد را با کمک خرطوم خود وارد معده خود میکند. زنبور عسل دو معده در ساختار بدن خود دارد.یکی از این معده ها برای ساخت عسل تمایز یافته است.عسل طبیعی در این معده تولید میشود.شهد گل در معده ی زنبور عسل تبدیل به عسل میشود.این تبدیل به خاطر وجود آنزیم های مخصوصی که در معده هستند صورت میگیرد.پس از تولید عسل، زنبور ها آنرا با کمک همان خرطوم به درون حجره های کندو تزریق میکنند.اما هنوز یک مرحله ی دیگر تا تولید نهایی عسل مانده است.عسل در ابتدا پس از تولید، رقیق و آبکی است.بنابراین عسل اولیه تحت فرآیند تغلیظ قرار میگیرد.زنبور های عسل بالای حجره ها به سرعت بال میزنند.

نحوه تولید عسل قنقال

خرید اینترنتی عسل قنقال تازه

فروشگاه اینترنتی عسل یاس تولید کننده و عرضه کننده عسل چهل گیاه به صورت عمده و جزئی است.برای مشاوره خرید و سفارش محصول میتوانید با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عسل طبیعی

فروش عسل طبیعی با قیمت مناسب

فروش عسل طبیعی در مرکز عسل یاس با قیمت مناسب و تخفیف ویژه آغاز شد. …

دیدگاهتان را بنویسید

سایت عسل یاس کانال عسل یاس لوازم زنبورداری