خانه / عسل گون انگبین / خرید عمده عسل گون انگبین

خرید عمده عسل گون انگبین

خرید عمده عسل گون انگبین در فروشگاه اینترنتی عسل یاس با قیمت مناسب صورت میگیرد. برای اطلاع از خواص عسل گون و نحوه تولید آن با مقاله زیر همراه باشید.

خرید عسل گون

قیمت عسل طبیعی گون

عسل گون یکی از محبوب ترین عسل های طبیعی در ایران است. این عسل از شهد گل های گون توسط زنبور عسل تهیه میشود. گیاه گون یک گیاه کوهی است که به صورت خودرو رشد میکند. به دلیل فراوانی این گیاه و در دسترس بودن آن قیمت عسل گون کمی پایین تر از سایر عسل های طبیعی است. عسل های طبیعی به دو دسته عسل های تک گل و عسل های چند گل تقسیم میشوند. عسل های تک گل از یک شهد غالب تشکیل شده اند که بیش از ۸۰ درصد شهد موجود در عسل را شامل میشود.

عسل های چند گل از چند نوع شهد با نسبت های تقریبا مساوی تشکیل شده اند. به عسل های چند گل عسل چهل گیاه نیز گفته میشود که خواص چند گیاه را به صورت یکجا در خود دارد. عسل گون یک عسل تک گل است. همانطور که میدانید نام عسل های تک گل را از روی شهد غالب بر روی عسل میگذارند. عسل ها در بازار به دو شکل عسل طبیعی و عسل تغذیه ای موجود هستند. عسل تغذیه ای حاصل تغذیه زنبور عسل از مواد شیرین غیر طبیعی مانند شکر است. عسل تغذیه ای نه تنها ارزش غذایی ندارد، بلکه باعث به خطر افتادن سلامت انسان میشود. اما عسل طبیعی حاصل نوشیدن شهد طبیعی گل ها توسط زنبور عسل است و خواص دارویی و غذایی زیادی دارد.

در تهیه و خرید عسل دقت کنید که عسل خام باشد. در مقابل عسل خام، عسل حرارت دیده وجود دارد که فاقد ارزش غذایی و دارویی است. عسل در مجاورت حرارت بسیاری از مواد مغذی و آنزیم های مفید زنده خود را از دست میدهد. برخی زنبور داران برای جلا دادن به عسل آن را حرارت میدهند که به قیمت نامرغوب شدن و بی کیفیت شدن عسل تمام میشود.

خرید عسل گون

خرید عمده عسل گون انگبین

روند تولید عسل طبیعی با نوشیدن شهد گل ها توسط زنبور عسل آغاز میشود. در عسل های تک گل همیشه مقدار ناچیزی از شهد های دیگر نیز یافت میشود که به دلیل تنوع طلب بودن زنبورها در انتخاب گل و نوشیدن شهد است. شهد به وسیله خرطوم زنبور عسل به معده زنبور منتقل میشود. زنبور عسل دو معده دارد که یکی از آن ها مخصوص تولید عسل است. در این معده آنزیم هایی وجود دارد که با اثر آنها شهد به عسل طبیعی تبدیل میشود.

عسل طبیعی را زنبور عسل درون خانه های کندو تزریق میکند  و با پرواز کردن در فراز آن باعث خروج آب اضافی از آن و غلیظ شدن عسل میشود. بعد از تغلیظ عسل، زنبور ها آن را با یک لایه نازک موم میپوشانند. این موم توسط غده های سطح شکم زنبور عسل تولید و ترشح شده است. پوشاندن عسل با لایه مومی باعث جلوگیری از ورود آلودگی به درون عسل میشود.

عسل گون باعث بهبود بیخوابی میشود. این عسل برای برطرف شدن گرفتگی صدا مفید است. عسل گون به التیام زخم های حلق و ریه کمک میکند. عسل گون کم خونی را درمان میکند. مصرف عسل گون حافظه را تقویت میکند و باعث حفظ سلامت قلب و عروق میشود. عسل گون ضد پیری و ضد تومور است و به درمان دیابت کمک میکند. این عسل سینوزیت را درمان میکند و باعث بهبود مشکلات گوارشی میشود. عسل گون به هضم غذا کمک کرده و فشار خون را کاهش میدهد. تقویت روده یکی از خواص دیگر عسل گون است.

مرکز عسل یاس عرضه کننده انواع عسل طبیعی ارگانیک از جمله عسل گون است. برای سفارش عسل با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عسل طبیعی

شرکت پخش عمده عسل گون

شرکت پخش عمده عسل گون در مرکز فروش عسل یاس به پخش عمده عسل گون …

دیدگاهتان را بنویسید

سایت عسل یاس کانال عسل یاس لوازم زنبورداری