خانه / عسل چند گیاه / قیمت عسل چهل گیاه اصل ارزان

قیمت عسل چهل گیاه اصل ارزان

قیمت عسل چهل گیاه اصل از مرکز عسل یاس، فروشگاه تخصصی انواع فرآورده های ارگانیک و طبیعی زنبور عسل قابل استعلام است. برای آشنایی بیشتر با این محصول و همچنین اطلاع از نحوه سفارش آن با مقاله ی زیر همراه باشید.

قیمت عسل چهل گیاه

قیمت عسل چهل گیاه اصل

عسل چهل گیاه یک عسل طبیعی چند گل است. در بازار عسل ایران، عسل ها به دو نوع عسل تغذیه ای و عسل طبیعی تقسیم میشوند. عسل طبیعی حاصل نوشیدن شهد گل ها توسط زنبور عسل است. عسل طبیعی دارای ارزش غذایی و دارویی بسیار بالایی است از عسل طبیعی در طب سنتی، طب اسلامی و حتی طب مدرن برای درمان بسیاری از بیماری ها از جمله سرطان استفاده میشود. در فرایند تولید عسل طبیعی هیچ دخالتی در تغذیه زنبور عسل نمیشود. و تنها تغذیه زنبور عسل برای تولید عسل طبیعی شهد گل است. اما در عسل تغذیه ای همان گونه که از نامش پیداست، در تغذیه زنبور عسل دخالت میشود. در فرآیند تولید عسل تغذیه ای زنبوردار به زنبورهای عسل، شکر میدهد. عسلی که این زنبور با تغذیه از شکر تولید میکند، دیگر عسل طبیعی نیست، بلکه عسل تغذیه ای نامیده میشود. این عسل فاقد هر گونه ارزش غذایی و دارویی است و مصرف آن برای افراد دیابتی و حتی برای سلامت افراد معمولی مضر است.

برای اطلاع از قیمت عسل چهل گیاه با مدیر فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

عسل های طبیعی به دو دسته ی عسل های تک گل و چند گل تقسیم میشوند. عسل های تک گل یا عسل های تک گیاه به عسل هایی گفته میشود که دارای یک نوع شهد غالب هستند. شهد غالب به شهدی گفته میشود که میزان آن در عسل طبیعی بسیار بیشتر از مقدار سایر شهد های دیگر در عسل است. نام عسل های تک گیاه را از روی شهد غالب آن ها انتخاب میکنند. وجود شهد های متفرقه در عسل های تک گیاه یا تک گل کاملا طبیعی است اما چون مقدار ان ها ناچیز است در نظر گرفته نمیشوند. عسل های چند گیاه ترکیبی از چند نوع شهد طبیعی با مقدار تقریبا برابر است. عسل چند گیاه با نام عسل چهل گیاه نیز شناخته میشود. برای تولید عسل های طبیعی زنبور عسل با کمک خرطوم مخصوص خود شهد گل ها را مینوشد و آن ها را وارد معده ی دوم خود میکند. معده ی دوم زنبور عسل مخصوص تولید عسل است و دارای آنزیم هایی میباشد که شهد را به عسل های طبیعی تبدیل میکند. زنبور عسل ، عسل طبیعی را در خانه های شش ضلعی کندو قرار میدهد و روی آن را با لایه ای از موم پوشش میدهد. عسل طبیعی به همراه گرده ی گل غذای اصلی زنبور عسل است و وجود ان در کندوی عسل ضروری و حیاتی است. پوشاندن روی عسل با لایه ی موم باعث جلوگیری از ورود آلودگی به درون آن میشود.

قیمت عسل چهل گیاه

خرید عسل چهل گیاه ارزان

عسل چهل گیاه مموعه ای از خواص گیاهان دارویی مختلف طبیعت است. این عسل باعث درمان زخم های بدن میشود. مصرف عسل چهل گیاه به درمان بیماری های معده کمک میکند. این عسل باعث تقویت معده و روده میشود. عسل چهل گیاه درمان کننده ی زخم های حلق و ریه است. این عسل باعث درمان رفلاکس معده میشود. عسل چهل گیاه به بهبود زخم های مجاری ادراری کمک میکند. عسل چهل گیاه دارای خاصیت آنتی اکسیدانی قوی است و باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود. عسل چهل گیاه به تقویت حافظه کمک میکند. درمان سرفه و سرماخوردگی یکی دیگر از خواص عسل چهل گیاه است. این عسل باعث افزایش انرژی بدن میشود . مصرف عسل چهل گیاه باعث تقویت مغز و اعصاب میشود.

برای خرید عسل چهل گیاه به لینک فروشگاه عسل یاس مراجعه نمایید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امیر ترابی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120906524
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
اینستاگرام عسل یاس: yas_asal@

مطلب پیشنهادی

خرید عسل طبیعی

فروش عسل خام به صورت اینترنتی

فروش عسل خام به صورت اینترنتی در مرکز عسل یاس، امکان پذیر است. مرکز عسل …

دیدگاهتان را بنویسید

سایت عسل یاس کانال عسل یاس لوازم زنبورداری