خانه / عسل کنار / سفارش عسل طبیعی کنار

سفارش عسل طبیعی کنار

سفارش عسل طبیعی کنار با قیمت تولیدی و کیفیت بالا و درجه یک در این سایت امکان پذیر است. ما عسل طبیعی را با ارسال رایگان و ضمانت کیفیت به دست شما میرسانیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مقاله زیر همراه باشید.

سفارش عسل کنار

قیمت عسل کنار

عسل کنار یکی از محبوب ترین عسل های طبیعی است. عسل کنار از شهد درخت کنار یا سدر برداشت میشود . گیاه کنار دارای خواص دارویی بسیاری است. این گیاه دارای میوه های خوراکی تخم مرغی شکل است.

وقتی از خواص عسل کنار صحبت میکنیم، منظورمان عسل طبیعی و اصل میباشد. حال به چه عسلی طبیعی میگوییم؟ عسلی که از نوشیدن شهد گلها توسط زنبور عسل تولید شده است. گاهی زنبور داران برای تولید عسل به زنبورهایشان شکر میدهند. طبیعتا عسل تولید شده دیگر طبیعی نیست به این عسل عسل تغذیه ای گفته میشود.

عسل تغذیه ای به هیچ عنوان برای مصرف توصیه نمیشود زیرا قند خون را بالا برده و خطر ابتلا به دیابت را بالا میبرد. همچنین عسل تغذیه ای فاقد ارزش غذایی و دارویی است. در مقابل آن عسل طبیعی برای سلامت بدن انسان یک داروی طبیعی و یک غذای مقوی است. عسل طبیعی محصول تغذیه از شهد گلهاست.

عسل های طبیعی را به دو دسته کلی تقسیم میکنند: عسل تک گل و عسل چند گل. این دسته بندی بر اساس شهد های موجود در عسل است. عسل تک گیاه تشکیل شده از شهد غالب است. حالا معنی شهد غالب چیست؟ به شهدی گفته میشود که در عسل بیش از ۸۰ درصد شهد ها را تشکیل داده است.

در عسل تک گل ممکن است شهد های دیگری نیز وجود داشته باشد اما چون مقدارشان در عسل ناچیز است در نظر گرفته نمیشوند. نام عسل تک گل را از روی نام شهد غالب انتخاب میکنند. عسل تک گل کنار به دلیل وجود شهد غالب کنار نامگذاری شده است. گر چه ممکن است شهد های دیگری نیز به مقدار ناچیز در عسل کنار دیده شوند.

سفارش عسل کنار

فروش عسل کنار خام

زنبور عسل با خرطوم خود شهد گلهای کنار را مینوشد و به دورن معده خود انتقال میدهد. زنبور عسل دو معده دارد که یکی از آنها برای تولید عسل متمایز شده است. تولید عسل در معده دوم زنبور به کمک ترشح آنزیم های تبدیل کننده شهد به عسل انجام میشود.

زمانی که عسل تولید شد، زنبور آن را با کمک خرطوم خود به درون خانه های شش ضلعی کندو تزریق میکند. این عسل در ابتدا کمی رقیق است. برای خروج آب اضافی از عسل زنبور ها بالای آن شروع به پرواز میکنند. زنبور عسل با کمک بالهای خود باعث تبخیر آب از عسل و غلیظ شدن عسل میشود.

روی عسل تولید شده با لایه ای نازک از جنس موم پوشاند میشود تا از ورود آلودگی به درون عسل جلوگیری کند. این موم توسط غده های شکمی زنبور عسل تولید میشود. عسل غذای اصلی زنبور عسل میباشد. بنابراین وجود آن در کندو بسیار مهم است.

برای تهیه عسل دقت کنید که عسل حتما خام باشد. منظور ما از خام بودن عسل این است که عسل حرارت ندیده باشد. عسل خام ارزش غذایی و دارویی فوق العاده ای دارد. این در حالی است که عسل حرارت دیده خواص و ارزش غذایی خود را از دست میدهد.

سفارش عسل کنار

سفارش عسل طبیعی کنار

عسل کنار یک تقویت کننده و انرژی زای طبیعی است. مصرف این عسل نیروی جنسی را تقویت میکند. عسل کنار به رفع کم خونی کمک میکند. عسل کنار خاصیت انتی بیوتیکی قوی دارد و زخم معده را درمان میکند.

مصرف عسل کنار باعث درمان کم خونی و سوء تغذیه میشود. عسل کنار برای درمان انواع عفونت از جمله عفونت های تنفسی و سینوسی مفید است.

مرکز عسل یاس عرضه کننده عسل کنار طبیعی با قیمت مناسب است. برای سفارش محصول با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید عسل کنار

فروش عسل کنار به صورت اینترنتی

فروش عسل کنار به صورت اینترنتی در مرکز عسل یاس صورت میپذیرد. عسل کنار از …

دیدگاهتان را بنویسید

سایت عسل یاس کانال عسل یاس لوازم زنبورداری