خانه / موم عسل / شرکت فروش موم عسل

شرکت فروش موم عسل

مرکز عسل یاس، شرکت پخش موم عسل طبیعی میباشد. مقاله ما در رابطه با نحوه تولید موم عسل و نحوه سفارش آن و کاربرد های موم طبیعی تنظیم شده است. با ما همراه باشید.

شرکت پخش موم عسل

خرید موم عسل

موم یکی از پرکاربرد ترین محصولات زنبور عسل است.زنبور عسل تولید کننده ی موم طبیعی است.موم از غدد سطح شکمی زنبور عسل تولید میشود.موم در ابتدا پس از ترشح بیرنگ و شفاف است.زنبور عسل بعد از تولید موم آنرا میجود.موم بر اثر جویده شدن کدر میشود و به رنگ زرد تبدیل میشود.موم زنبور عسل کاربرد های بسیار زیادی دارد.موم هم در داخل کندو و هم در خارج از کندو کاربرد های مختلفی دارد.

وجود موم در کندوی عسل بسیار حیاتی است.زنبور عسل شانهای کندو را به وسیله ی همین موم میسازد.خانه های شش ضلعی کندو توسط موم ساخته میشوند.این حانه ها محل ذخیره و نگهداری غذا و حفظ نوزادان زنبور عسل است.موم محل متولد شدن زنبورهای جدید را شکل میدهد.بنابراین تداوم نسل زنبور ها به وجود موم عسل بستگی دارد.

شرکت پخش موم عسل

قیمت موم ورقه ای

موم در خارج از کندو هم استفاده های بسیاری دارد.علاوه بر کاربرد موم عسل در صنعت و بهداشت، موم در صنعت زنبور داری نیز به کار برده میشود.برای تولید نیم کیلو موم، زنبور عسل ۳ کیلو عسل مصرف میکند.زنبور داران برای تولید مستقیم موم توسط زنبو عسل باید خیلی صبر کنند.تولید موم تازه توسط زنبور عسل زمان و انرژی زیادی میگیرد.بنا براین زنبور داران برای سرعت بخشیدن به فرآیند تولید محصولات زنبور عسل از موم آماده استفاده میکند.موم آماده به صورت کلوخی یا ورقه ای وارد بازار میشود.

زنبور دار برای سرعت دادن به فرآیند تولید محصولات از موم ورقه ای آماده استفاده میکند.موم آج شده به مومی گفته میشود که توسط دستگاه موم آج کنی تولید میشود.منظور از آج شده ، خانه های شش ضلعی آماده شده است.زمانی که این ورقه های موم را در کندو قرار میدهند، زنبور ها شروع به افزایش ارتفاع خانه ها میکنند.زنبور ها خود با تولید موم جدید بر ارتفاع خانه های شش ضلعی می افزایند.

شرکت پخش موم عسل

فروش موم ورقه ای

موم زنبور عسل برای خرید باید کاملا تصفیه شده باشد.گاهی در موم ناخالصیی به نام پارافین وجود دارد.وجود پارافین در موم به منزله ی وجود سم برای زنبور های عسل است.اگر پارافین در موم وجود داشته باشد سلامت کلنی و در نتیجه سلامت محصولات کندو به خطر می افتد.برای تشخیص وجود پارافین در کندو میتوان قطعه کوچکی از موم را آتش زد.با آتش زدن موم، اگر پارافین در آن موجود باشد بوی پارافین بلند میشود.پس دقت کنید مومی که تهیه میکنید کاملا تصفیه شده باشد.شرکت پخش موم عسل

 

خرید موم کلوخ

موم های ورقه ای و موم های آج شده به دلیل سرعت بخشیدن به تولید محصولات زنبور عسل وارد بازار شده اند.موم ورقه ای همان موم کلوخ است با این تفاوت که تصفیه شده است.موم های آج شده را توسط دستگاه موم آج کنی تولید میکنند.زنبورداران ورقه های موم را در کندو هایشان قرار میدهند و با این کار سرعت تولید فرآورده ها را بیشتر میکنند.دورریز موم ورقه ای صفر است و حمل و نقل آسانی دارد.برای بررسی پاک بودن موم میتوان آن را به آزمایشگاه های معتبر ارائه داد.در این آزمایشگاه ها موم از تمام جنبه ها مورد بررسی قرار داده میشود.

شرکت پخش موم عسل

شرکت پخش موم عسل

موم طبیعی تصفیه شده عسل در مرکز عسل یاس عرضه میشود.در این فروشگاه انواع موم کلوخ و موم تخته ای ارائه میشود.کاربرد های موم طبیعی عسل به صورت زیر است:

  • کاربرد در شمع سازی
  • مجسمه سازی
  • تولید لوازم آرایشی بهداشتی
  • بزگشت به چرخه زنبور داری

جهت سفارش محصول با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده موم

خرید عمده موم زنبورعسل

خرید عمده موم زنبور عسل از فعالیت های عمده مرکز عسل یاس می باشد. این …

دیدگاهتان را بنویسید

سایت عسل یاس کانال عسل یاس لوازم زنبورداری