خرید عسل آویشن اصل کاملا طبیعی به همراه ضمانت نامه آزمایشگاه به صورت عمده و جزئی در مرکز عسل یاس امکان پذیر شده است. برای آشنایی با این عسل طبیعی و خواص دارویی آن برای سلامت بدن با مقاله ی زیر همراه باشید. مرکز عسل یاس، عرضه کننده ی انواع فرآورده های ارگانیک زنبور عسل با ضمانت قیمت و کیفیت با ۱۰ سال سابقه ی کاری میباشد. برای آشنایی با نحوه ی سفارش عسل آویشن اصل مقاله ی زیر را مطالعه نمایید.

خرید عسل آویشن طبیعی

خرید عسل آویشن طبیعی

عسل آویشن طبیعی یکی از دارویی ترین عسل های طبیعی تک گل است. این عسل از نوشیدن شهد گل های گیاه آویشن توسط زنبور عسل تولید میشود. همان طور که میدانید، آویشن بسیار دارویی است و برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده میشود. عسل آویشن تمام خواص دارویی گیاه آویشن را در خود دارد. طبع عسل آویشن گرم است.برای تولید این عسل طبیعی، زنبور عسل شهد گل های آویشن را به کمک خرطوم خود وارد معده دوم خود میکند. معده ی دوم زنبور عسل تنها مخصوص تولید عسل طبیعی است. در این معده آنزیم های ویژه ای وجود دارد که شهد گل را به عسل طبیعی تبدیل میکند. عسل طبیعی بعد از تولید دارای آب اضافی است و آبکی میباشد. زنبور عسل بعد از تولید عسل طبیعی آن را به کمک خرطوم خود در خانه های کندو تزریق میکند سپس بالای آن پرواز کرده و باعث تغلیظ عسل و آماده شدن آن میشود. عسل طبیعی تغذیه ی اصلی زنبور های عسل است و وجود آن در کندو حیاتی میباشد. زنبور ها روی عسل را با لایه ای از موم میپوشانند تا از ورود آلودگی به درون عسل جلوگیری شود.

جهت سفارش و خرید عسل آویشن طبیعی و هر گونه مشاوره درمانی رایگان با کارشناس فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید.

عسل های موجود در بازار عسل ایران، به دو دسته ی عسل های طبیعی و عسل های تغذیه ای دسته بندی میشوند. عسل های طبیعی، به عسل هایی گفته میشود که برای تولید آن در تغذیه ی زنبور عسل از طرف انسان هیچ دخالتی نمیشود. عسل طبیعی دارای ارزش غذایی و دارویی بالایی است. از خواص دارویی عسل های طبیعی برای درمان بسیاری از بیماری ها از جمله سرطان ها استفاده میشود. عسل های تغذیه ای حاصل دخالت انسان در تغذیه ی زنبور عسل هستند و فاقد هر گونه ارزش غذایی و دارویی میباشند

خرید عسل آویشن طبیعی

فروش عسل خام

عسل خام به عسلی گفته میشود که بعد از برداشت از کندوی عسل، در مجاورت حرارت بالا قرار نگرفته باشد. برخی زنبوردارای برای جلای بیشتر عسل، آن را حرارت میدهند. عسل خام دارای ریز مغذی ها و آنزیم های بسیار مفیدی است که در اثر حرارت از بین میروند. در حقیقت، حرارت دادن عسل باعث کاهش بیش از نیمی از ارزش غذایی و دارویی آن میشود. در نتیجه هنگام تهیه عسل طبیعی به خام بودن آن توجه فرمایید.

فروش عسل خام با تنوع بالا در مرکز عسل یاس صورت میگیرد. برای سفارش عسل خام با کارشناس فروش در تماس باشید.

خرید عسل آویشن طبیعی

قیمت عسل آویشن اصل

عسل آویشن دارای خواص ضد باکتریایی است. این عسل طبیعی به بهبود سرفه کمک میکند. مصرف عسل آویشن طبیعی، به بهبود سوزش گلو کمک میکند. عسل آویشن برای التهاب معده مفید است. عسل آویشن طبیعی سرشار از انواع مواد مغذی و انواع ویتامین لازم و ضروری برای سلامت بدن است. مصرف عسل آویشن باعث کمک به افزایش انرژی بدن میشود. این عسل طبیعی دارای خاصیت آنتی اکسیدانی بسیار قوی است و مصرف آن باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود.

برای اطلاع از قیمت عسل آویشن اصل طبیعی با مدیریت فروش مرکز عسل یاس در تماس باشید. برای خرید مستقیم میتوانید به لینک فروشگاه عسل یاس مراجعه نمایید.