عسل یاس
خانه / عسل گشنیز / مرکز صادرات عسل گشنیز خالص

مرکز صادرات عسل گشنیز خالص

آیا می دانید که صادرات عسل در کشور ما، از چه جایگاهی برخوردار می باشد؟ کدام مراکز صادرات عسل گشنیز خالص در کشور، معتبر بوده اند؟ فواید مصرف عسل گشنیز چیست؟
کشور پهناور و غنی ایران از لحاظ رویش انواع گیاهان دارویی در اکثر مناطق و مراتع پراستعداد، امروزه به جرئت می تواند یکی از پایگاه های تولید عسل مرغوب و خالص در دنیا لقب گرفته باشد که توانسته گونه های مختلفی از عسل طبیعی را به تولید انبوه برساند.
بله خوشبختانه امروزه در کشور ما، استان هایی چون همدان، اردبیل، کردستان، لرستان و خوزستان، از جمله مناطقی پررونق در حوزه پرورش زنبورعسل نام داشته و از تولیدکنندگانی معتبر در زمینه انواع عسل طبیعی و ایرانی بوده اند که تجارتی ناب از عسل طبیعی را در کشور به نام خود ثبت کرده اند.

شرایط صادرات عسل در ایران

عسل طبیعی از جمله سخت فاسدترین مواد غذایی شناخته شده در دنیا بوده که امر صادراتی آسان را داشته و اگر سرمایه گذاری ها و بازایابی های خوبی در این حوزه صورت بگیرد، تجارت و صادراتی موفق در این صنعت از آن تولیدکنندگان آن خواهد شد.
پس به نظر می رسد که به دنبال دارا بودن استعدادی مناسب در اکثر مناطق و مراتع کشور، امروزه شرایط ویژه ای برای صادرات انواع عسل ایرانی به بازارهای داخلی و حتی خارجی وجود داشته، همانطور که شاهد صادرات عسل به کشورهایی چون امارات، ترکیه و روسیه نیز بوده ایم.
در حال حاضر، یکی از گونه های مفید و دارویی عسل طبیعی، عسل گشنیز بوده که گیاه آن در استان همدان و شهرستان نهاوند، از رویش خوبی برخوردار بوده و امروزه می توان استان همدان را از مراکز معتبر صادرات عسل گشنیز در ایران نیز معرفی کرد.
حال آیا می دانید که فواید مصرف عسل گشنیز چه بوده است و برای صادرات عسل طبیعی، از کدام بسته بندی هایی استفاده شده است؟
عسل گشنیز

فواید عسل گشنیز خالص

گیاه گشنیز، گیاهی یکساله، با گل هایی سفید مایل به صورتی می باشد که امروزه از شهد گل های آن در اواخر فصل بهار، عسل گشنیز عقیقی رنگ برداشت نموده که مصرف مرغوبترین نوع آن می تواند خواص درمانی ذیل را دارا باشد:
  • درمان التهابات پروستات و مثانه.
  • ضدصرع و تشنج.
  • درمان گلودرد و سرفه های شدید.
  • بهبود دردهای مفصلی و درمان آلرِژی.
گفتنی است که عسل گشنیز خالص، در شرکت های معتبر بسته بندی عسل، که عمدتا از ظروف شیشه ای و یا پلی اتیلنی با وزن های یک کیلویی و نیم کیلویی جهت بسته بندی عسل استفاده نموده، آماده صادرات با شرایط ویژه ای به بازارهای خرید و فروش عسل طبیعی بوده اند که شما می توانید با مشاورین در این حوزه، ارتباط مستقیم داشته باشید.
منبع: بازار عسل ایران

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عسل گشنیز

خرید عسل گشنیز طبیعی

خرید عسل گشنیز تقریبا در سراسر کشور به صورت اینترنتی انجام می شود. عسل های …

دیدگاهتان را بنویسید

سایت عسل یاس کانال عسل یاس لوازم زنبورداری