عسل یاس
خانه / عسل سهند / مرکز خرید بهترین عسل سهند

مرکز خرید بهترین عسل سهند

آیا می دانید که امروزه یکی از مرغوبترین گونه های عسل تولید شده در استان آذربایجان شرقی، عسل سهند بوده است؟ آیا مراکز خرید بهترین عسل سهند را می شناسید؟
نقش درمانی و تغذیه ای عسل طبیعی به قدری مهم بوده که امروزه می توان این ماده با ارزش غذایی را جایگزین بسیاری از مواد مضر قندی و شکر سفید دانست که در مقابل از خواص منحصربفردی برخوردار بوده است.
امروزه مصرف کنندگان جدی عسل در سراسر کشور، دغدغه ی این را داشته اند که چگونه می توانند عسلی مرغوب و خالص را تهیه کنند، چرا که می دانند در بازارهای خرید و فروش عسل، همواره افرادی سودجو وجود داشته که انواع عسل های تقلبی و مصنوعی را عرضه داشته که به هیچ عنوان خواص مفید درمانی را دارا نبوده اند.
در حال حاضر، اکثر مناطق معتدل و مستعد کشور ما از لحاظ وجود تنوع پوشش گیاهان دارویی، فعالیتی گسترده در زمینه پرروش زنبورعسل و زنبورداری داشته اند و به نوعی فعالیتی ارزشمند در راستای ارتقای سطح سلامت افراد جامعه ایفا نموده اند. آیا عسل سهند تولید شده در آذربایجان شرقی را می شناسید و امتحان کرده اید؟

عسل سهند

عسل سهند مراغه

امروزه در استان آذربایجان شرقی و در شهرستان مراغه، عسل سهند به عنوان یکی از مرغوبترین عسل های تولیدی این استان نام داشته و رتبه اول را در میزان مرغوبیت عسل در این استان، کسب نموده است.
گفتنی است که شرایط مساعد آب و هوایی و تنوع خوب در پوشش گیاهی گیاهان دارویی در این منطقه از استان، سبب شده تا شاهد مرغوبترین گونه های عسل طبیعی باشیم که از چیزی نزدیک به ۱۷۰ هزار هکتار مزارع و مراتع ییلاقی و قشلاقی در دامنه های کوه سهند تولید گردیده است.
شایان ذکر است که مصرف عسل طبیعی و خالص تولید شده در دامنه های سهند، می تواند خواص منحصربفرد دارویی و درمانی را دارا باشد و امروزه به شدت نیاز به همچین ماده ی غذایی در میان انسان ها احساس گردیده است.
مصرف روزانه مقدار حتی یک قاشق چایخوری، به تمامی افراد به خصوص افرادی که مشکلاتی از قبیل، معده درد، کم خونی، چاقی، مگیرن، ناراحتی های قلبی و سنگ کلیه داشته اند، توصیه گردیده است.
برای آنکه بهترین و مرغوب ترین عسل سهند را با قیمت مناسبی خریداری کنید، می توانید با مشاورین در مراکز خرید معتبر انواع عسل سهند، ارتباط مستقیم داشته باشید.
منبع: بازار عسل ایران

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه اینترنتی عسل سهند

آیا می دانید که توسط سایت مجموعه عسل ایران، انواع بهترین عسل سهند با قیمت …

دیدگاهتان را بنویسید

سایت عسل یاس کانال عسل یاس لوازم زنبورداری