عسل یاس
خانه / عسل گون / مرکز توزیع عسل گون اعلا

مرکز توزیع عسل گون اعلا

آیا می دانید که عسل گون چه خاصیت درمانی داشته است؟ عسل گون اعلا چه قیمتی را در بازار دارد؟ آیا مراکز توزیع معتبر انواع عسل گون ناب را می شناسید؟
همواره تمامی انسان ها از گذشته های بسیار دور تا به امروزه، از خواص منحصربفرد دارویی و درمانی انواع گونه های مختلفی از عسل طبیعی، بهره لازم را برده اند و امروزه نیز با توجه به ورود عادت های ناپسند غذایی و انواع مواد مضر، نیاز به مصرف عسل طبیعی، بیش از گذشته اهمیت داشته است.
یک عسل طبیعی که همواره دغدغه ی تهیه اصل ترین و اعلاترین نوع آن در بازار میان مصرف کنندگان وجود داشته، می تواند ترکیباتی خاص و منحصربفردی چون انواع مواد معدنی، ویتامین ها، کربوهیدراتها و انواع مواد قندی ساده چون گلوکز و فرکتوز را داشته و مصرف روزانه آن می تواند خواص دارویی و درمانی شگفت انگیزی را برای تمامی انسان ها در گروهای سنی گوناگون، داشته باشد.
با توجه به اینکه همواره در بازارهای خرید و فروش انواع عسل طبیعی، وجود افرادی سودجو سبب شده تا انواع عسل های تقلبی و مصنوعی روانه بازار گردد، شناخت تولیدکنندگان معتبر از انواع عسل طبیعی، می تواند بهترین راهکار برای خرید عسلی اصل و خالص باشد.
یکی از پرفروش ترین و مشهورترین گونه های عسل طبیعی که امروزه در اکثر مناطق کشور ما تولید و برداشت گردیده، عسل گون بوده که خواص منحصربفرد درمانی را با خود به همراه داشته است.

عسل گون

خواص مصرف عسل گون طبیعی

گیاه گون از جلمه گیاهان دارویی مفید و رویش یافته در اکثر مناطق کشور بوده که تولیدکنندگانی معتبر از انواع عسل طبیعی در کشور، توانسته اند از شهد گل های این گیاه، عسل گون را تولید و روانه بازارهای فروش نمایند.
عسل گون که از گونه های عسل دارویی و درمانی بوده، دارای رنگی روشن و زرد رنگ می باشد که از جمله تولیدکنندگان معتبر آن می توان به استان لرستان اشاره داشت.
گفتنی است که مصرف نابترین عسل گون، می تواند خواص درمانی منحصربفرد ذیل را دارا باشد:
  • مصرف عسل گون، تقویت کننده اعصاب و حافظه بوده است.
  • عسل گون می تواند در درمان پوکی استخوان نیز موثر باشد.
  • با مصرف عسل گون می توانید اثرات مثبت درمانی را در دردهای مفصلی و پادرد و کمردرد شاهد باشید.
  • گفتنی است که عسل گون، خاصیت بالای خونسازی داشته و مناسب ترین گونه ی عسل طبیعی برای افراد دارای بیماری کم خونی بوده است.
با توجه به اینکه به هیچ وجه نمی توان عسلی کاملا خالص و اصل را از هر عرضه کننده ای در بازار خریداری کرد، شما می توانید بهترین عسل گون را از تولیدکنندگان معتبر و مجوزدار در سراسر کشور، با نازلترین قیمت ممکن، خریداری نمایید.
منبع: بازار عسل ایران

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه عسل گون

فروش ویژه عسل گون طبیعی

فروش ویژه عسل گون طبیعی در فروشگاه عسل یاس صورت میگیرد. هدف این مقاله آشنایی …

دیدگاهتان را بنویسید

سایت عسل یاس کانال عسل یاس لوازم زنبورداری