عسل یاس
خانه / عسل جعفری / قیمت مناسب عسل جعفری در ایران

قیمت مناسب عسل جعفری در ایران

مصرف عسل جعفری خالص و طبیعی به چه کسانی توصیه می گردد؟ آیا می دانید که هم اکنون مراکز فروش معتبر عسل ایرانی در بازار، قیمت مناسبی را برای عسل جعفری ارائه داده اند؟
موضوع قیمت در برابر کیفیت محصولاتی چون عسل طبیعی که از نقش بسیار مهمی در سلامت زندگی انسان ها برخودار بوده، شاید موضوع چندان مهمی نبوده و این کیفیت عسل هست که نقش بیشتری را ایفا می کند، اما در دنیای امروزی که همواره بازار رقابت بر سر دو اصل قیمت و کیفیت بوده، تولیدکننده ای موفق می باشد که این دو اصل را متناسب با هم به پیش ببرد.
اهمیت کیفیت بالای عسل آنجایی مهم بوده که متأسفانه امروزه در بازارهای خرید و فروش عسل، همواره شاهد وجود گونه هایی از عسل تقلبی و مصنوعی می باشیم که مصرف آنها به هیچ وجه به انسان ها توصیه نشده و حتی ممکن است عوارضی جدی را به همراه داشته باشد.
باید گفت که انواع عسل های تقلبی و مصنوعی، یا با افزودن آب و شکر و دخالت کم زنبورعسل همراه بوده و یا اینکه از دخالت صفر درصدی زنبورعسل برخوردار بوده و از انواع موادی گلوکزدار و نشاسته دار، تولید شده اند و به طور کلی دارای درصد بسیار بالایی، ساکاروز می باشند. یک عسل با ساکاروز بالا، به هیچ وجه نمی تواند نشان از مرغوبیت یک عسل خالص را دارا باشد و مصرف آن ممکن است عوارضی جدی را برای انسان ها به ارمغان بیاورد.
گفتنی است که امروز توسط همین عرضه کنندگان عسل های تقلبی، مواردی چون رنگ عسل و یا شکرک زدن عسل، پیرامون تشخیص عسل اصل از تقلبی عنوان شده که باید گفت تنها به سبب تبلیغات و فروش بیشتر بوده است و اصلا نمی تواند ملاکی مطمئن باشد.
شما مصرف کننده ی جدی عسل باید بدانید که رنگ عسل، در شرایط گوناگون محیط تولید، متفاوت بوده و یک عسل طبیعی به سبب مواد قندی داخل ترکیباتش، در دمای پایین، شکرک می زند که نشان از زنده و طبیعی بودن عسل می باشد.
حال با توجه به اینکه از نکات مهم در هنگام خرید عسل آگاه شدید، باید گفت که امروزه بهترین و مطمئن ترین راهکار برای خرید عسل اصل، شناخت مراکز فروش معتبر و مجوزدار بوده که با تولیدکنندگان معتبرعسل در ارتباط بوده اند.
خوشبختانه امروزه تولیدکنندگان معتبر عسل ایرانی در کشور، توانسته اند انواع عسل دارویی و درمانی را در بالاترین کیفیت تولید کرده و با قیمتی خوب روانه بازارهای فروش نمایند. عسل جعفری یکی از گونه های عسل دارویی بوده که در حال حاضر، از قیمت مناسبی برخوردار می باشد.

عسل جعفری

عسل جعفری و خواص آن

گیاه جعفری از جمله گیاهان دارویی معطر و علفی نام داشته که تقریبا در تمامی نواحی کشور رویش داشته و امروزه در شهرستان شاهرود به صورت خودرو رویش دارد و در دیگر مناطق، تکثیری از طریق بذر داشته است.
این گیاه از گل های ریز سبز رنگی برخوردار بوده که از شهد آن، عسلی تیره رنگ به نام عسل جعفری در فصل تابسان برداشت گردیده است. مصرف عسل جعفری خالص و طبیعی، می تواند فواید درمانی ذیل را دارا باشد:
  • درمان نفخ معده و سوء هاضمه.
  • درمان ناراحتی های کبد.
  • بهبود ناراحتی های طحال.
  • مفید برای دیابتی ها.
  • بهبود گرفتگی عروق.
  • درمان ناراحتی های روده.
  • درمان اختلالات عادت ماهیانه.
به طور کلی می توان گفت که مصرف عسل جعفری خالص، می تواند برای تمامی افراد از خواص مفیدی برخوردار باشد، اما به افرادی که دارای مشکلات گوارشی و کبدی بوده اند، بیشتر توصیه شده است.
قیمت مناسب عرضه انواع عسل طبیعی به خصوص عسل جعفری توسس مراکز فروش معتبر عسل ایرانی، می تواند نرخ فروش بیشتری را برای عسل های دارویی به همراه داشته باشد تا درصد بالایی از افراد جامعه، مصرف کننده ی عسل شده باشند.
برای آگاهی از قیمت مناسب عسل جعفری در بازار، می توانید با کارشناسان و مشاورین این مراکز فروش، ارتباط مستقیم داشته باشید.
منبع: بازار عسل ایران

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین عسل جعفری

آیا می دانید که امروزه کدام یک از مراکز تولیدی عسل، بهترین عسل جعفری را …

دیدگاهتان را بنویسید

سایت عسل یاس کانال عسل یاس لوازم زنبورداری