عسل یاس
خانه / عسل جعفری / قیمت مناسب عسل جعفری اعلا

قیمت مناسب عسل جعفری اعلا

عسل جعفری چه فواید دارویی و درمانی داشته است؟ آیا می دانید که قیمت مناسب عسل جعفری اعلا، منجر به نرخ فروش بیشتر این عسل گیاهی در مراکز معتبر فروش عسل طبیعی شده است؟
همواره مصرف عسل طبیعی از زمان های دور تا به امروزه توانسته اثرات مثبت دارویی و تغذیه ای را برای انسان ها دارا باشد. در گذشته خواص ضدآلودگی و ضدباکتریایی عسل طبیعی، این ماده ارزشمند را به ماده ای جهت ضدعفونی نمودن زخم ها و پانسمان کردن آنها تبدیل نموده بود و امروزه نیز بیش از گذشته، خواص تغذیه ای آن موثر می باشد.
در آشپزخانه ی هر خانواده ی ایرانی، گونه ای از عسل طبیعی وجود داشته و بسیاری از مصرف کنندگان جدی عسل، با تغییر رژیم غذایی خود، عسل طبیعی را جایگزین بسیاری از مواد قندی و شکردار نموده اند.
اما خب همواره این دغدغه در مورد اصل یا تقلبی بودن عسل طبیعی میان مصرف کنندگان وجود داشته و شاید بسیاری از این افراد به سبب عدم اطمینان به عرضه کنندگان آنها، از خرید عسل در مواقعی منصرف شده اند و گاها دیده شده که میزان مصرف کنندگان عسل، رو به کاستی بوده است.
با توجه به کشور غنی ایران از لحاظ وجود پوشش گیاهی مستعد در اکثر مناطق، می توانیم شاهد افزایش سرمایه گذاری های کلان در صنعت زنبورداری و تولید بهترین عسل ایرانی در کشور باشیم.
حال آیا با عسل جعفری آشنایی داشته اید و می دانید که مصرف این گونه از عسل طبیعی، چه خواص دارویی و درمانی را برای افراد داشته است؟

عسل جعفری

عسل جعفری اعلا و خواص آن

لازم به ذکر است که تنها عسل طبیعی و کاملا خالص می تواند خواص درمانی شگفت انگیزی را دارا باشد و مصرف انواع عسل های تقلبی و مصنوعی گاها می تواند منجر به ایجاد عوارضی در افراد نیز گردد.
جعفری یکی از انواع گیاهان ادویه ای و دو ساله با گل های ریز سبز رنگ و بسیار معطر بوده که از شهد گل های این گیاه، عسل جعفری تولید شده است که گفته می شود تقریبا در تمامی مناطق کشور به خصوص شاهرود، از عسل جعفری برداشت هایی صورت گرفته است.
لازم به ذکر است که مصرف عسل جعفری ناب و اعلا، می تواند خواص درمانی ذیل را دارا باشد:
  • درمان سوء هاضمه و نفخ.
  • بهبود ناراحتی های کبد و طحال.
  • بهبود گرفتگی عروق.
  • اشتها آور و تقویت کننده مغز و حافظه.
  • مفید برای دیابتی ها.
امروزه توسط مراکز معتبر فروش انواع عسل طبیعی در کشور، بهترین عسل جعفری با قیمتی بسیار مناسب عرضه گردیده که شما می توانید برای خرید آن، با مشاورین و کارشناسان معتبر فروش عسل در کشور، ارتباط مستقیم داشته باشد.
منبع: بازار عسل ایران

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین عسل جعفری

آیا می دانید که امروزه کدام یک از مراکز تولیدی عسل، بهترین عسل جعفری را …

دیدگاهتان را بنویسید

سایت عسل یاس کانال عسل یاس لوازم زنبورداری