عسل یاس
خانه / عسل کنار / قیمت عسل کنار / مرکز خرید آن به طور مستقیم

قیمت عسل کنار / مرکز خرید آن به طور مستقیم

قیمت عسل کنار را می توان از مراکز فروش عسل در شهر های مختلف و یا فروشگاه های محل سکونت خود به دست آورد. عسل کنار یکی از انواع عسل است که در گذشته به منزله هدیه به پادشاهان داده می شد. عسل در طب سنتی دارای خواص متعددی است که این خواص و فواید در اثر آزمایش های مختلف به اثبات رسیده است. تقویت مو و اعصاب، جلوگیری از ریزش مو، درمان ورم های گرم و درمان سرخجه و عطش از جمله برخی خواص این ماده غذایی می باشد. عسل کنار از گیاهی به همین نام تهیه می شود و در مرکز فروش عسل کنار می توان آن را در بسته بندی های شیشه ای یا به صورت موم تهیه نمود. عسل کنار حاصل تلاش زنبور عسل و تغذیه از شکوفه های درخت کنار که یک میوه گرمسیری است به دست می آید. بنابراین برای بهره مندی از خواص آن بهتر است از مراکز معتبر خرید شود تا عسلی مرغوب و با کیفیت مورد استفاده قرار گیرد. استان های جنوبی کشور مانند استان فارس، و استان خوزستان که درخت کنار در آنها وجود دارد از مراکز تولید این نوع عسل در کشور محسوب می شوند. این استان ها ضمن تامین نیاز داخلی به این محصول تامین کننده نیاز بخشی از بازار های خارجی نیز می باشند. بنابراین صادرات عسل هر ساله در فهرست کالا های غیر نفتی موجب ارزآوری قابل توجهی به کشور می شود و فواید اقتصادی زیادی برای آن دارد.

قیمت عسل کنار / مرکز خرید آن به طور مستقیم

خرید عسل کنار درجه یک از تولید کننده آن

خرید عسل کنار درجه یک از تولید کننده آنخرید عسل کنار شوشتر و عسل کنار خوزستان به عنوان دو مرکز تولید عسل با کیفیت درجه یک امکان خرید این محصول را فراهم می نماید. تولید کنندگان عسل با استفاده از گیاه کنار و تغذیه زنبور ها به وسیله آن عسلی را روانه بازار می سازند که خرید آن می تواند تامین کننده نیاز افراد مختلف به این ماده باشد. خریدار عسل کنار باید به این مسئله توجه داشته باشد که عسل طبیعی را از انواع عسل های تقلبی موجود در بازار تشخیص دهد و به خرید انواع درجه یک آن بپردازد. از این رو در نظر گرفتن استاندارد های تولید عسل و تولید آن در شرایط بهینه نقش مهمی در تولید یک عسل خوب و درجه یک ایفا می نماید. زنبور داران با استفاده از روش های علمی و دانش روز به تولید عسل کنار از نوع با کیفیت و مرغوب آن می پردازند. خرید عسل طبیعی و همچنین اطلاعات مربوط به قیمت عسل خام و قیمت عسل کنار طبیعی از طریق تولید کنندگان فعال در این حرفه امکان پذیر است.

فروش عسل کنار به صورت عمده

فروش عسل کنار به صورت عمدهتوزیع عسل کنار و فروش عسل مرغوب کنار و بهترین مارک عسل کنار توسط مراکز فروش این محصول که به صورت مجاز به فعالیت مشغول می باشند امکان پذیر است. از این رو عسل کنار پس از تولید و جمع آوری در کندو به صورت عمده به تامین کنندگان آن به فروش می رسد. قیمت کیلویی عسل کنار با قیمت عمده فروشی آن متفاوت است و نرخ عمده آن ارزان است. تامین کنندگان از طریق ارتباط با عمده فروشان پخش و توزیع انواع عسل کنار و سایر انواع عسل را به نقاط مختلف و شهر های کوچک و بزرگ فراهم می سازند. عسل نوعی خوراک و ماده غذایی مناسب برای افراد دیابتی است و از این رو قیمت عسل دیابتی مخصوص این افراد را می توان از فروشندگان آن جویا شد. 

قیمت عسل کنار دزفول در بازار تهران

قیمت عسل کنار دزفول در بازار تهرانعسل کنار دزفول در بازار های مختلف ایران از جمله بازار تهران به قیمت روز به فروش می رسد. این نوع عسل در این ناحیه از کشور تولید شده و زنبور ها با تغذیه از شکوفه های درخت کنار به تولید عسل می پردازند. در صورت خرید کلی قیمت این کالا ارزان تر از نرخ بازار خواهد بود. در این بازار علاوه بر این نوع عسل انواع محصولات دیگر عسل نیز به مشتریان معرفی شده و عرضه می شود. این عسل ها عبارتند از:

 • فروش عسل وحشی
 • فروش عسل گشنیز
 • فروش عسل کنار درجه یک

از این بازار ها همچنین خرید عسل کوهی و خرید عسل ارگانیک و همچنین خرید عسل خالص نیز صورت می گیرد. بنابراین افراد مختلف با توجه به نیاز خود و طعم دلخواه به خرید انواع عسل تولید شده از گیاهان مختلف می پردازند. از آن جا که درخت کنار نوعی درختی است که در مناطق گرمسیری قابلیت رشد دارد از این رو این شهرستان که دارای درختان کنار می باشد به تولید سالیانه عسل و عرضه آن به بازار های مصرف می نماید.

فروش ویژه عمده عسل کنار در مشهد

فروش ویژه عمده عسل کنار در مشهدعسل کنار در مشهد از طریق فروش ویژه به مشتریان و متقاضیان آن عرضه می شود. عسل کنار یکی از انواع عسل های مرغوب و پر خاصیت است که برای کلیه و کبد به ویژه بسیار خواص درمانی دارد. از جمله برخی خواص عسل کنار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تقویت حافظه و انرژی زا
 • افزایش رشد در کودکان
 • مسهل صفرا
 • کاهش دهنده حرارت بدن
 • از بین برنده کرم های معده و روده می باشد.
 • مناسب برای انواع ناراحتی های روده و از بین برنده تب
 • موثر در درمان آبله و سرخجه
 • رفع عطش
 • جلوگیری از سستی اعضا
 • تقویت مو و جلوگیری از ریزش مو

از این رو با آگاهی از زمان های فروش ویژه آن می توان به خرید آن اقدام نمود. فروش ویژه با عرضه تخفیف از سوی فروشندگان همراه است و نوعی خرید مناسب و مقرون به صرفه محسوب می شود. 

مرکز خرید بهترین برند عسل کنار شیراز

مرکز خرید بهترین برند عسل کنار شیرازعسل کنار شیراز که شهر خنج محلی برای تولید آن است قابل تهیه از مراکز خرید عسل می باشد. مراکز فروش معتبر عسل عرضه کننده بهترین نوع عسل کنار می باشند که آن را به صورت بسته بندی یا فله عرضه می نمایند. قیمت هر کدام از این محصولات متفاوت است و هر عسل با طعم خاص خود قیمت خاصی نیز دارد. مراکز فروش و بازار های عسل معرفی کننده انواع عسل از جمله عسل کنار به مشتریان خود می باشند و ممکن است در زمینه تشخیص عسل تقلبی از طبیعی نیز راهنمائی های لازم را به خریداران ارائه نمایند.در شهر های بزرگ این بازار های خرید و فروش عسل بیشتر است و با توجه به جمعیت شهر فروشگاه های مختلفی به فروش این ماده خوراکی می پردازند. از این رو سوپر مارکت ها و هایپر ها از جمله دو مرکز خریدی هستند که به فروش عسل بسته بندی شده می پردازند. شرکت های مختلف با درج نام خود و برند خود بر روی این بسته بندی ها اطلاعات مربوط و همچنین ارزش تغذیه ای عسل را به اطلاع مصرف کنندگان می رسانند.

خرید عسل کنار ارگانیک با قیمت مناسب

خرید عسل کنار ارگانیک با قیمت مناسبروش ارگانیک از روش های نسبتا جدیدی است که برای تولید محصولات مختلف غذایی از جمله عسل در سال های اخیر به کار گرفته می شود. عسل کنار ارگانیک طبق روش های علمی و بدون استفاده از مواد مضر تهیه می شود. از این رو خرید این نوع عسل راهی برای تامین این کالا از نوع سالم و طبیعی آن می باشد. عسل ماده خوراکی مناسبی است که فاسد نمی شود و فواید درمانی زیادی برای بدن دارد. گفته شده است که هر قطره از عسل حاوی مواد غذایی مفیدی است که مصرف آنها می تواند تامین کننده و تضمین کننده سلامت بدن باشد. خرید این نوع عسل با قیمت مناسب از مراکز خرید آن به شیوه های مختلفی امکان پذیر است. برخی از این شیوه ها عبارتند از:

 • خرید عمده و کلی از تولید کننده
 • خرید اینترنتی از سایت های فروشگاهی 
 • خرید از نمایندگی های فروش 
 • خرید جزیی از فروشگاه های سطح شهر 

عسل ارگانیک کنار نوعی عسل است که از شکوفه های درخت کنار به دست می آید و در آن از حداقل مواد مضر یا سموم شیمیایی استفاده شده است.

خرید عسل آویشن خالص

خرید عسل آویشن خالصعسل آویشن خالص نوعی عسل است که از گیاه آویشن به دست می آید. خرید این عسل از مراکز مختلف به شیوه های متنوعی ممکن است. مثلا می توان از اینترنت و سایت های فروش آنلاین برای خرید این نوع عسل استفاده نمود. در خرید اینترنتی مقدار مورد نظر و وزن عسل را مثلا یک کیلو یا بیشتر را می توان تعیین کرد و سپس به خرید آن اقدام نمود. در سایت های اینترنتی همچنین در مورد خواص عسل آویشن مطالبی آورده شده است که مطالعه آنها خالی از فایده نیست و می تواند راهنمای خوبی برای خرید عسل مناسب باشد. همچنین در این فروشگاه ها راه های خرید عسل مرغوب و با کیفیت به همراه معرفی تولید کنندگان برتر این عرصه ذکر می شود. پرداخت وجه عسل خریداری شده درب منزل یا از طریق درگاه های بانکی امکان پذیر است که در واقع نوعی مزیت خرید به این شیوه محسوب می شود.

فروشنده عسل کنار طبیعی در تهران

فروشنده عسل کنار طبیعی در تهرانعسل کنار طبیعی را در تهران فروشندگان آن به خریداران معرفی کرده و به فروش مقادیر مختلف آن می پردازند. فروشنده عسل کنار در مورد خواص کنار و زمان استفاده و مقدار مناسب مصرف روزانه می تواند اطلاعات لازم را به خریداران ارائه دهد. ضمن این که امکان خرید عمده و کلی در حجم زیاد یا خرید جزیی نیز از دیگر مزایایی است که توسط فروشندگان به خریداران عرضه می شود. همچنین امکان خرید نقدی یا خرید مدت دار نیز بسته به توان مالی خریدار و حجم خرید آن وجود دارد. بنابراین کسانی که تمایل به پرداخت به هر کدام از شیوه های فوق دارند می توانند روش مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

قیمت فروش عسل قنقال

قیمت فروش عسل قنقالعسل قنقال از گیاهی خودرو به دست می آید که فواید بسیاری دارد و این گیاه در نواحی مرکزی ایران به وفور یافت می شود. به عنوان مثال از فواید آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • درمان سرفه
 • خلط آور
 • نرم کردن و ملین کردن سینه
 • خاصیت افزایش شیر در مادران شیرده
 • تقویت سیستم ایمنی بدن
 • موثر برای بیماران دیابتی 
 • رفع اسپاسم یا گرفتگی عضلانی

قیمت فروش این نوع عسل را می توان با مراجعه به مراکز فروش عسل در مناطق مختلف به دست آورد. به دلیل برخی نوسانات اقتصادی موجود در جامعه قیمت این ماده خوراکی ممکن است نسبت به سال گذشته افزایش یافته باشد. از این رو برای خرید بهتر است در ابتدا اطلاعات مربوط به قیمت آن دریافت شود.

قیمت هر کیلو عسل کنار مرغوب

قیمت هر کیلو عسل کنار مرغوبعسل کنار مرغوب به شیوه های مختلفی به فروش می رسد. این محصول ممکن است به شکل کیلویی یا به صورت موم عرضه شود که نحوه خرید بستگی به نظر مشتری دارد. به این علت قیمت این عسل را می توان در موارد زیر خلاصه نمود:

 • کیفیت تولید 
 • وزن محصول 
 • درجه خلوص 
 • میزان عرضه و تقاضا

برای خرید عسل بهتر است در مورد راه های تشخیص عسل با کیفیت اطلاعات لازم کسب شود و در ضمن خرید از مراکز معتبر صورت گیرد. می توان این عسل را با مراجعه به محل تولید از زنبور دار به طور مستقیم خرید نمود. از این رو قیمت هر کیلوی آن ممکن است ارزان تر از سایر روش های خرید قابل تهیه باشد.

خرید عسل کنار به صورت تضمینی

خرید عسل کنار به صورت تضمینیبرخی تولید کنندگان و زنبور داران عسل کنار تولیدی را به صورت تضمینی به مشتریان عرضه می دارند. این امر سبب خرید عسلی مرغوب و با کیفیت خواهد شد. تضمین کیفیت این محصول موجب بهره مندی از خواص فوق العاده آن خواهد شد. بنابراین خرید این نوع عسل بهتر است از مراکزی صورت گیرد که درجه یک بودن و کیفیت آن را تضمین می کنند.

فرش عسل بهار نارنج

فرش عسل بهار نارنجبهار نارنج و شکوفه های آن منبعی مناسب برای تغذیه زنبور های عسل می باشند. از این رو هر ساله در فصل بهار که این شکوفه ها می رویند  بهترین زمان برای پرورش زنبور عسل و تولید عسل بهار نارنج می باشد. این درخت عطر بسیار زیادی دارد و گل های آن سفید رنگ می باشد که محل تغذیه زنبور است. عسل تهیه شده از این شکوفه های معطر ضمن دارا بودن عطر خاص دارای فواید فوق العاده ای می باشد که عبارتند از:

 • تقویت کننده قلب 
 • تصفیه کننده خون
 • درمان افسردگی
 • خواص ضد سرطانی 
 • تقویت اعصاب
 • رفع بیخوابی
 • آرامبخش

فروش این محصول به شیوه های مختلفی صورت می گیرد. فروش عمده توسط عمده فروشان، فروش اینترنتی و فروش در نمایندگی های فروش مهمترین روش هایی است که در حال حاضر برای عرضه این محصول به کار می رود.

خرید عسل کنار با کیفیت به صورت فله ای

خرید عسل کنار با کیفیت به صورت فله ایبرای تهیه عسل کنار به قیمت مناسب می توان آن را به شکل فله ای خریداری نمود. خرید فله ای به دلیل کاهش هزینه های بسته بندی بسیار مقرون به صرفه است. از این جهت با مراجعه به مراکز فروش عسل می توان انواع عسل فله ای را خریداری نمود. در صورتی که خرید این کالا در حجم زیاد باشد خرید فله ای بهترین روش خرید ارزان محسوب می شود. با خرید عسل کنار به این شکل می توان از مزیت های خرید ارزان قیمت و مقرون به صرفه آن بهره مند شد. 

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عسل کنار طبیعی

قیمت عسل کنار اصل طبیعی در مشهد

قیمت عسل کنار طبیعی در مشهد، خواص دارویی عسل کنار ارگانیک، روش تشخیص عسل کنار …

دیدگاهتان را بنویسید

سایت عسل یاس کانال عسل یاس لوازم زنبورداری