عسل یاس
خانه / عسل عناب / فروش ویژه عسل عناب ممتاز

فروش ویژه عسل عناب ممتاز

آیا می دانید که مصرف عسل عناب، چه فواید تغذیه ای و دارویی را برای انسان ها داشته است؟ فروش ویژه عسل عناب متماز توسط کدام عرضه کنندگان عسل طبیعی در کشور، صورت گرفته است؟
اگر شما هم در سایت های معتبر اینترنتی به دنبال آشنایی با گونه های عسل طبیعی تولید شده در کشور بوده باشید، به طور قطع به یقین از مواجه شدن با لیست انبوهی از گونه های مختلف عسل طبیعی تولید شده در کشور شگفت زده شده اید و حتما خواهان آشنایی با خواص آنها نیز بوده اید.
بله به جرئت می توان ادعا کرد که در کشور غنی ایران از لحاظ وجود انواع گونه های مختلفی از گیاهان دارویی، تولید عسل از تمامی این گیاهان پرخاصیت و پرشهد در مناطق مختلفی از کشور، صورت گرفته که هر یک از آنها خواص درمانی و تغذیه ای منحصربفردی را با خود به همراه داشته اند.
یک عسل طبیعی که با دخالت مستقیم زنبورعسل تولید شده است، ترکیباتی سرشار از انواع مواد معدنی مانند آهن، پتاسیم و کلسیم، انواع مواد مغذی و ویتامینی مانند تیامین و کا و انواع مواد قندی ساده چون گلوکز و فروکتوز را دارا بوده است که می تواند موثر در درمان بسیاری از بیماری ها، با مصرف روزانه باشد.
یکی دیگر از گونه های مرغوب و پرخاصیت عسل طبیعی، عسل عناب بوده است که در استان خراسان جنوبی با توجه به شرایط معتدل آب و هوایی، باکیفیت ترین نوع آن تولید شده و روانه بازارهای فروش گردیده است. آیا با خواص عسل عناب طبیعی، آشنایی دارید؟

عسل عناب و خواص مصرف آن

گفتنی است که عناب، منبع بسیار خوبی از انواع ویتامین ها به خصوص ویتامین C و انواع مواد پروتئینی، مواد معدنی و کربوهیدارات ها بوده که عسل تولید شده از آن نیز می تواند خواص دارویی و تغذیه ای این میوه پرخاصیت را نیز دارا باشد.
برای مصرف عسل عناب که عسلی کمیاب و بسیار مرغوب بوده و می توان آن را از جمله سوغاتی های استان خراسان جنوبی به همراه عسل زرشک دانست، خواص ذیل را برشمرده اند:
  • مصرف عسل عناب آرام بخش و نشاط آور بوده است.
  • عسل عناب می تواند اشتها آور و خاصیت خونسازی بالایی داشته باشد.
  • کاهش دهنده ی چربی، فشار خون و غلظت خون می باشد.
  • تقویت کننده قلب و کبد بوده است.
در حال حاضر فروش ویژه عسل عناب مرغوب تولید شده در استان خراسان جنوبی، با قیمت بسیار مناسبی توسط مراکز فروش معتبر در کشور، صورت گرفته که شما می توانید برای آگاهی بیشتر پیرامون خرید این گونه از عسل طبیعی، ارتباط مستقیم با عرضه کنندگان آن داشته باشید.
منبع: بازار عسل ایران

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عسل اکالیپتوس

عرضه انواع عسل عناب

آیا شما مصرف کننده ی عسل، تابحال عسل عناب را مصرف نموده و با خواص …

دیدگاهتان را بنویسید

سایت عسل یاس کانال عسل یاس لوازم زنبورداری