عسل یاس
خانه / عسل طبیعی / فروش عسل طبیعی | راهنمای تشخیص عسل با کیفیت بالا

فروش عسل طبیعی | راهنمای تشخیص عسل با کیفیت بالا

فروش عسل طبیعی را با درجه کیفی بسیار مناسب از فروشندگان آن تهیه کنید. تولید کنندگان عسل می توانند راهنمای خوبی برای تشخیص عسل با کیفیت بالا باشند. عسل ماده ای شیرین بوده که به طور طبیعی توسط زنبور ها تولید می شود. عسل دارای خواص بسیار اعجاب انگیزی است که به طور طبیعی در هر 100 گرم از عسل، حدودا 325 کیلو کالری انرژی وجود دارد. بهترین نوع از عسل ها در کشور ایران تولید می شود که بخش عمده ای از آن به صورت بسته بندی شده عرضه می شود. عسل هایی که به صورت 100% خالص تهیه می شوند را نیز می توان به صورت کیلویی خریداری کرد. اگر مایل به خرید عسل با موم و یا بدون موم هستید می توانید آن را با درجه کیفی بالا از تولید کنندگان به صورت حضوری یا غیر حضوری با قیمت بسیار مناسب خریداری نمایید. تولیدکنندگان عسل در کشور سعی در عرضه بهترین نوع از محصولات خود هستند. 

فروش عسل طبیعی | راهنمای تشخیص عسل با کیفیت بالا

فروشندگان عسل طبیعی در کشور

فروشندگان عسل طبیعی در کشوردر کشور ما تنوع در آب و هوا و همچنین محیط زیست باعث شده است که در مناطق مختلف این سرزمین عسل های گوناگونی تولید شوند. از جمله انواع عسل هایی که توسط فروشندگان عسل طبیعی به مشتریان ارائه می شود عبارتند از:

 • عسل بهار نارنج
 • عسل آویشن
 • عسل کنار
 • عسل گز
 • عسل گون
 • و…. 

عسل های طبیعی با قیمت فروش عالی در طعم و مزه بسیار خوب عرضه می شوند. در قدیم الایام از عسل به عنوان شیرین کننده استفاده می شده است. همانگونه که می دانید عسل طبیعی به صورت جهانی تولید می شود که عسل منطقه کاسکی در کشور نپال از معروف ترین انواع عسل است. فروشندگان عسل در مناطق مختلف کشور نمونه های بسیار مرغوب عسل را به مشتریان با قیمت مناسب به فروش می رسانند. راههای فروش عسل متفاوت است که عبارتند از:

 • روش اینترنتی
 • خرید از فروشگاه ها
 • عمده فروشی ها
 • خرید به صورت مستقیم

شما با انتخاب یکی از بهترین روش های بالا می توانید به عسل های طبیعی دسترسی داشته باشید. در تهران و سایر شهرها علاوه بر عسل های طبیعی را به عنوان نوعی دارد برای بیماری های مختلف استفاده می کنند. 

راهنمای تشخیص عسل با کیفیت

راهنمای تشخیص عسل با کیفیتعسل ماده ای غذایی است که توسط زنبور عسل های مختلف با استفاده از شهد گل و یا گیاه خاصی تولید می شوند. عسل های با کیفیت ماندگاری طولانی مدت دارند و زود فاسد نمی شوند. با توجه به این که امروزه در بازار فروش عسل، انواع تقلبی عسل وجود دارد، باید راههای تشخیص عسل با کیفیت را از نوع نامطلوب آن را یاد گرفت. اما بهترین راهنمای این کار چه چیزی می تواند باشد؟ در اصل شما می توانید بل روش های زیر عسل طبیعی را از عسل تقلبی به راحتی بشناسید:

 • با ریختن عسل در آب حالت چسبندگی آن در زمان بسیار زیاد از بین می رود. 
 • خرید عسل طبیعی را از فروشنده معتبر انجام دهید. 
 • عسل های طبیعی نسبت به عسل های تقلبی دارای قیمت بالاتری هستند. 
 • با توجه به منطقه تولید عسل رنگ عسل متفاوت است. با تحقیقات لازم می توانید با شناسایی رنگ عسل نوع طبیعی آن را از تقلبی تشخیص دهید. 
 • عسل طبیعی به مرور زمان شکرک می زند. 

تفاوت های عسل در چیست؟

تفاوت های عسل در چیست؟آیا می دانید که عسل ها چه تفات هایی با هم دارند؟ علاوه بر قیمت عسل ها، تفاوت دیگر عسل ها در چیست؟ در بازار عسل تهران ممکن است عسل های متفاوتی را ببینید. این عسل ها از لحاظ موارد مختلفی با یکدیگر متفاوت می باشند. در اصل دو نوع عسل در کل جهان تولید می شود عسل وحشی و عسل کندو. عسل وحشی که همان عسل طبیعی است به مراتب بهتر و خالص تر از عسل کندو می باشد. فروش عسل طبیعی خالص که بسیار محدود می باشد با قیمتی بالاتر نسبت به عسل کندو فروخته می شود. از دیگر نام های عسل طبیعی، عسل دشت است که در نقاط مختلف ایران توسط زنبورهای وحشی در دل کوه ها یا در صخره ها و دشت ها تولید می شوند. عسل های طبیعی با توجه به رنگی که دارند با یکدیگر نیز متفاوت هستند. تفاوت دیگر عسل ها در طعم آن ها می باشد. 

کارخانجات تولید عسل

کارخانجات تولید عسلدر کارخانجات تولید عسل، عسل های تولید شده توسط زنبورداران در ظروف مختلف بسته بندی می شوند. عسل که با استفاده از کلونی تولید می شود شامل مواد زیر می باشد:

 • آب
 • گلوکز
 • فروکتوز
 • نمک های معدنی
 • گرده
 • موم

فرآیند تولید عسل دارای روش های گوناگونی بوده و زنبور داران برای تولید و بسته بندی بهداشتی این محصول آن ها را به کارخانه ها انتقال می دهند. تولید عسل طبیعی در طبیعت انجام می شود. برای خرید عسل زنده باید به طور مستقیم با زنبورداران و تولید کنندگان عسل ارتباط برقرار کنید. ممکن است گرانترین عسل ایران نوع طبیعی آن باشد زیرا بسیار محدود بوده و با ارزش است. از لحاظ کیفیت عسل های تولید شده توسط زنبور های وحشی بسیار بالا بوده و از مرغوب ترین عسل ها محسوب می شوند. این نوع عسل ها را می توانید در فروشگاه اینترنتی عسل جستجو کرده و با مناسب ترین قیمت خریداری نمایید. 

عرضه بدون واسطه عسل در سراسر کشور

عرضه بدون واسطه عسل در سراسر کشورآیا تا به حال با این جمله “عسل شما را خریداریم” که بر روی تابلوها در بعضی از شهرها نگاشته شده است روبرو شده اید؟ بعضی از سودجویان هستند که با خریداری عسل های شما که احتمالا صد در صد طبیعی است و توسط زنبور های وحشی تولید شده است کسب و کار موفقی را راه اندازی کرده اند. عسل های طبیعی معمولا در روستاها به فراوانی یافت می شوند. ممکن است این نوع عسل ها توسط افراد معمولی نیز به فروش برسد. تولید کنندگان عسل انواع مختلف عسل ها را بدون واسطه به سراسر کشور عرضه می کنند. این نوع عسل ها با آرم استاندارد توزیع و پخش می شود. خرید عسل صد در صد طبیعی را فقط از فروشگاه های معتبر و افرادی که می شناسید انجام دهید. به دلیل این که عسل ماندگاری بسیار زیادی دارد می توان به راحتی آن را انتقال داد و به فروش رساند. تجارت عسل یکی از آسان ترین تجارت ها در دنیای امروز است. 

خرید عسل ارزان در کشور

خرید عسل ارزان در کشورعسل ارزان در کشور را چگونه تهیه کنیم؟ خرید عسل طبیعی در شیراز را می توان با قیمت های استثنایی انجام داد اما چگونه؟ در راستای ارائه بهترین نوع از عسل ها به مشتریان، در سراسر کشور فروشگاه های معتبری وجود دارند که انواع عسل را با قیمت ارزان تر نسبت به اماکن دیگر عرضه می کنند. فروش عسل آویشن در این فروشگاه ها نیز امکان پذیر است. اندازه ظرف های عسل با هم متفاوت است و شما می توانید بهترین حجم را انتخاب کنید. حال بیایید این موضوع را بررسی کنیم که آیا عسل های ارزان نشانه بی کیفیت بودن آن هاست؟ خیر این گونه نیست. در اصل هر عسل ارزان قیمتی که در فروشگاه های معتبر شاهد هستید عسل های تولید شده توسط زنبور داران است که در مناطق مختلفی تولید می شود. این  عسل های طبیعی را می توان با قیمتی ارزان تر از بازار، از فروشگاه های معتبر اینترنتی به آسانی خریداری کرد.

عوامل موثر در قیمت گذاری عسل در کشور

عوامل موثر در قیمت گذاری عسل در کشورچه عواملی در قیمت گذاری عسل تولید شده در کشور موثر می باشند؟ همانگونه که قبلا اشاره شد عوامل مختلفی هستند که تاثیر مستقیم بر قیمت عسل ها دارند. در ابتدا باید بدانید که عسل ها به دو نوع تقسیم می شوند. 

 • عسل هایی که به صورت 100% خالص تولید می شوند. 
 • عسل های شکری که به عنوان عسل تغذیه ای شناخته می شوند. 

قیمت عسل های طبیعی نسبت به دو نوع دیگر بسیار بالاتر می باشد زیرا کمیاب هستند. از عوامل مختلفی که تعیین کننده قیمت عسل ها هستند می توان موارد زیر را نام برد:

 • نوع عسل
 • رنگ عسل
 • هزینه های بسته بندی عسل
 • هزینه های نیروی کار
 • هزینه های تولید
 • جنس ظرف بسته بندی
 • منطقه تولید عسل

قابل ذکر است عسل هایی که شهد آن ها از یک نوع گل یا گیاه تولید می شوند قیمت بالاتری نسبت به عسلهایی دارند که از چندین گیاه بدست می آیند. 

مراکز فروش عسل در سراسر ایران

مراکز فروش عسل در سراسر ایرانایران به دلیل این که دارای آب و هوای مختلفی است می توان این موضوع را به طور قاطعانه گفت که در سراسر کشور تولید عسل امکان پذیر است. پس با این وجود شما می توانید مراکز فروش عسل را در سراسر ایران جستجو کنید. اگر در دماوند هستید باید بدانید که در بهترین عسل فروشی دماوند عسل های خالص و صد در صد طبیعی برای فروش عرضه می شوند. از دیگر شهرهایی که در آن عسل به صورت عمده خرید و فروش می شود مشهد است. فروش عسل طبیعی در مشهد توسط عسل فروشان معتبر انجام می شود. در هنگام خرید عسل بهتر است به یکی از مراکز معتبر فروش عسل مراجعه کنید. این مراکز در سراسر ایران موجود می باشند. در مراکز فروش عسل می توانید عسل درجه یک را در حجم دلخواه سفارش دهید. عسل های درجه یک طعمی بسیار خوب و بی نظیری دارند. 

برندهای معروف تولید کننده عسل در کشور

برندهای معروف تولید کننده عسل در کشورعسل های تغذیه ای که توسط زنبورداران تولید می شوند در کشور ما دارای برندهای معروفی هستند. برندهای تولید کننده عسل متنوع می باشند. توجه داشته باشید که نوع زنبور می تواند بر نوع عسل تاثیر داشته باشد. برندهای تولید عسل سعی دارند به روش های طبیعی عسل ها را توسط زنبور ها در کندوهای مخصوص تولید کنند. جمع آوری عسل ها زمان بر بوده اما بازدهی خوبی خواهند داشت.

در بازار خرید و فروش عسل برندهای معروف زیادی مشاهده می شود که عسل های طبیعی را تولید و عرضه می کنند. در کشور ایران تولید کنندگان عسل با برندهای مختلف عسل را تولید و توزیع می کنند. این نکته حائز اهمیت است که در کشور عسل های دارای برند معتبر از نوع ارگانیک هستند و با رعایت استاندارد تولید شده اند. پس ترجیح داده می شود قبل از خرید عسل برندهای معروف را شناسایی کنید و سپس برای خرید آن اقدام کنید. 

تولید عسل در رنگ های مختلف

تولید عسل در رنگ های مختلفدر کل جهان به دلیل شهدهای مختلفی که زنبور عسل از آن برای تولید عسل استفاده می کند باعث شده تا عسل در رنگ های مختلف تولید شود. ممکن است همانگونه که رنگ عسل ها متفاوت باشد طعم آن ها هم کمی با یکدیگر فرق کند. اما چگونه می توان تشخیص داد که کدام رنگ عسل مخصوص چه گل و گیاهی است؟ در این جا به بررسی چند نمونه از عسل ها با رنگ های متفاوت می پردازیم. هنگامی که به بازار قسمت عسل فروشی ها مراجعه می کنید تفاوت رنگ های عسل را به وضوح می توانید ببینید. نکته دیگر علاوه بر نوع شهد که می تواند بر رنگ عسل تاثیر داشته باشد، نوع محل تولید عسل است. عسل هایی که با رنگ روشن دیده می شوند طعمی ملایم دارند در صورتی که عسل های با رنگ تیره دارای طعمی بسیار قوی تر هستند. در هر منطقه از کشور عسل های مختلفی تولید می شود که هر نوع از آن ممکن است رنگ متفاوتی داشته باشد.  

فروش کیلویی عسل در مراکز مختلف

فروش کیلویی عسل در مراکز مختلفعسل طبیعی دیجی عسل که فروش کیلویی دارد را می توانید همچون عسل های دیگر از مراکز مختلف تهیه کنید. عسل به علت خاصیت اسیدیته ، مقدار کم آب و هیدروژن پراکسید دیر فاسد می‌شود و به همین علت نگه داری آن آسان است. مصرف عسل برای کودکانی که زیر دو سال هستند به دلیل ایجاد سم بوتولینم، بسیارخطرناک است. خرید عسل طبیعی در تبریز را نیز می توانید به صورت کیلویی انجام دهید. این نوع عسل از شهد گل های متفاوت تولید می شود. شهد عسل چیست؟ همه شما می دانید که خرید عسل طبیعی گون در کشور بالاست زیرا شهد عسلی که با آن این نوع عسل تولید شده است بر گرفته از گیاه گون می باشد. پس خواص دارویی آن نیز بسیار بالا می باشد. 

راهنمای نگه داری از عسل

راهنمای نگه داری از عسلآیا شرایط خاصی برای نگه داری عسل وجود دارد؟ بله درست است. وجود شرایط خاص برای نگه داری عسل باعث می شود که ماندگاری آن طولانی تر شده و آن را به عنوان دارو نیز مصرف نمود. توجه داشته باشید که پس از گذشت شش ماه از عسل خاصیت آنتی اکسیدانی آن تا 30% از بین می رود. اما خاصیت آنتی باکتریایی تا دو سال تغییری نمی کند. برای این که عسل شما به زودی خواص خود را از دست ندهد باید این موارد را رعایت کنید:

 • تا جایی که ممکن است عسل ها را درون ظروف شیشه ای یا پلاستیکی نگه داری کنید. 
 • تابش مستقیم نور باعث از بین رفتن آنتی اکسیدان ها می شود.
 • آن را در جای خنک و تاریک نگه داری کنید. 
 • در هنگام مصرف عسل آن را با یک قاشق تمیز از ظرف خارج نمایید.

راهنمای نگه داری عسل بر روی شیشه آن درج شده است. 

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی عسل چهل گیاه مرغوب

خرید عسل چهل گیاه مرغوب برای خریداران گرامی کمی مشکل است. به دلیل اینکه عسل …

دیدگاهتان را بنویسید

سایت عسل یاس کانال عسل یاس لوازم زنبورداری