عسل یاس
خانه / عسل کریستالیزه / فروش انواع عسل کریستالیزه

فروش انواع عسل کریستالیزه

آیا می دانید که چرا عسل شکرک می زند یا کریستالیزه می گردد؟ چگونه می توان شکرک عسل را برطرف کرد؟ قیمت فروش انواع عسل کریستالیزه شده چه نرخی در بازار دارد؟
عسل خالص و کاملا طبیعی از جمله مواد غذایی بسیار مفید در دنیای امروزی لقب داشته که به جرئت می توان گفت درصد بالایی از افراد جامعه، از این ماده غذایی استفاده کرده و از خواص درمانی و تغذیه ای آن بهره برده اند.
اکثر مصرف کنندگان عسل هم در هنگام خرید عسل، به شدت توجه به کیفیت و میزان خلوص آن داشته اند، چرا که می دانند این تنها عسل خالص و طبیعی بوده که می تواند خواص منحصربفردی را دارا باشد و مصرف هر گونه عسل های تقلبی و مصنوعی، نمی تواند خواص مفیدی را به همراه داشته باشد.
اما آیا می دانید که علاوه بر خواص و مزه ی شیرینی که یک عسل طبیعی و خالص داشته، امروزه برخی از افراد علاقه مند به مصرف عسل کریستالیزه شده یا شکرک زده می باشند؟ آیا می دانید که شکرک زدن عسل طبیعی به هیچ عنوان نشان از تقلبی بودن آن نیست و حتی قابل برطرف کردن می باشد؟

عسل کریستالیزه

عسل کریستالیزه چیست؟

باید بدانید که یک عسل طبیعی دارای چیزی بیش از ۸۵ درصد انواع مواد و ترکیباتی قندی چون گلوکز، فروکتوز و ساکارز بوده که همگی از انواع قندهای ساده مونوساکاریدی بوده اند و خاصیت انرژی بخشی زیادی را به یک عسل طبیعی، بخشیده اند.
گفتنی است که یک عسل طبیعی که درصد معینی از این مواد غذایی را دارا بوده، تحت شرایط دمایی خاصی، بسته به نوع شهدی که از آن عسل تولید گردیده، شروع به شکرک زدن می نماید که گفتنی است علاوه بر شرایط دمایی و محیطی، وجود آنزیمی به نام آمیلاز در عسل طبیعی، منجر به شکرک زدن یا کریستالیزه شدن عسل طبیعی می گردد که به هیچ وجه نشان از نامرغوب بودن عسل نیست.
گفتنی است که در بسیاری از کشورهای اروپایی، عسل شکرک زده شده را بیشتر می پسندند، چرا که گفته می گردد از طعم و مزه ی بهتری برخوردار بوده است و حتی جالب اینکه از قیمت بالاتری نیز برخوردار بوده اند.
شایان ذکر است که برای برطرف کردن یک عسل شکرک زده شده، می توانید ظرف عسل را به مدت معینی در آب جوش قرار داده تا دوباره عسل طبیعی را به صورت مایع مصرف کنید.
امروزه برای علاقه مندان به مصرف انواع عسل کریستالیزه شده و شکرک زده، شرایط محدود و ویژه ای برای خرید با قیمت بسیار مناسبی به وجود آمده تا با قیمت مناسبی این محصول را خریداری کنند.
منبع: بازار عسل ایران

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

سایت عسل یاس کانال عسل یاس لوازم زنبورداری