عسل یاس
خانه / عسل ایرانی / صادرات عسل ناب ایرانی به امارات

صادرات عسل ناب ایرانی به امارات

انواع عسل ناب ایرانی امروزه توسط مراکز معتبر تولیدی و صادراتی در کشور با شرایطی ویژه به کشورهای چون امارات صادر گردیده است. آیا مراکز معتبر صادراتی در کشور را می شناسید؟
کشور پهناور و غنی ایران از لحاظ وجود انواع گونه های مفیدی از گیاهان دارویی و با توجه به شرایط مساعد آب و هوایی در اکثر مناطق خود، امروزه یکی از پایگاه های مهم در زمینه تولید انواع عسل طبیعی و ناب در دنیا شناسانده شده است.
تجارت زنبورداری و تولید انواع فرآورده های ناب زنبورعسل، با توجه به شرایط ایده آلی که در کشور ما وجود داشته، از جمله ارزشمندترین و پرسودترین تجارت ها لقب گرفته و بنظر می رسد با سرمایه گذاری های مناسبی که در این زمینه می تواند صورت گیرد، می توانیم شاهد گسترش میزان کیفیت انواع عسل تولیدی نیز باشیم.
اما خب هنوز هم در کشور ما تعداد تولیدکنندگان معتبر از انواع عسل طبیعی، به تعداد انگشتان دو دست هم نمی رسد و در این میان می توان به تولیدکنندگانی در استان هایی چون لرستان، کردستان، همدان، اردبیل و خوزستان را نام برد که انواع عسل ارگانیک و شناسنامه دار را روانه بازارهای داخلی و خارجی نموده اند.

عسل ناب

انواع عسل ناب ایرانی

همانطور که متوجه شرایط مساعد و ایده آل در زمینه تولید عسل طبیعی در کشورمان شدید، باید بدانید که امروزه از انواع گونه های مفید از گیاهان دارویی، عسل طبیعی و دارویی تولید گردیده که می تواند خواص منحصربفردی را با خود به همراه داشته باشد.
انواع گونه های مختلفی از عسل طبیعی مانند عسل گون، عسل آویشن، عسل زرشک، عسل عناب، عسل شوید، عسل گل آفتابگردان، عسل تمشک و دیگر انواع گونه های مفیدی از عسل طبیعی که امروزه در بازارهای خرید و فروش عسل طبیعی وجود داشته اند.
امروزه امر صادرات عسل طبیعی در ایران، از رونق بسیار مناسبی برخوردار بوده و شاهد گسترش میزان صادرات به کشورهای همسایه چون امارات بوده ایم.
مراکز تولیدکننده ی انواع عسل طبیعی در کشور توانسته اند دو اصل کیفیت و قیمت عسل طبیعی را متناسب با هم به پیش ببرند و شرایط ویژه ای را برای صادرات به بازارهای داخلی و خارجی به وجود آورده اند.
برای آگاهی از شرایط ویژه صادرات انواع عسل ناب ایرانی، می توانید با کارشناسان و مشاورین مراکز معتبر صادراتی در کشور، ارتباط داشته باشید.
منبع: بازار عسل ایران

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی عسل چهل گیاه مرغوب

خرید عسل چهل گیاه مرغوب برای خریداران گرامی کمی مشکل است. به دلیل اینکه عسل …

دیدگاهتان را بنویسید

سایت عسل یاس کانال عسل یاس لوازم زنبورداری