عسل یاس
خانه / عسل مرکبات / صادرات عسل مرکبات ناب شمال کشور

صادرات عسل مرکبات ناب شمال کشور

عسل مرکبات شمال کشور، یکی از مرغوب ترین انواع عسل های تولید شده در این استان ها بوده که امروزه با توجه به خواص منحصربفردی که داشته، از بازار هدف صادرات مناسبی در کشور، برخوردار است.
همواره فصل بهار، برای زنبورهای عسل، فصلی پر از انواع گیاهان و گل های پرشهد می باشد که پس از پشت سرگذاشتن زمستانی خواب آلود، حالا باید با فعالیت بیشتر خود، شهد انواع گل های گیاهان را ذخیره نموده تا انواع عسل طبیعی و ناب را تولید نمایند.
حتما اگر در فصل بهار، به استان های شمالی کشور به خصوص مازنداران، سفر نموده باشید، از طعم و بوی درختان بهار نارنج در این استان، مدهوش خواهید شد و به طور قطع به یقین، خاطره ای به یاد ماندنی از این رایحه خوش، در ذهنتان خواهد ماند.
بله بهار نارنج، که پر است از شکوفه های درختان نارنج و پرتقال، در فصل بهار، به شدت زنبورهای عسل را علاقه مند به خود نموده تا با جمع آوری شهد شیرین گل ها و شکوفه های این درختان، عسلی موسوم به عسل مرکبات یا همان عسل بهار نارنج را تولید نمایند.
حتما شما هم تا نام عسلی را می شنوید، به سرعت کنجکاو هستید تا خواص درمانی مصرف آن را بدانید. حال آیا می دانید که عسل مرکبات خطه شمال کشور، علاوه بر طعم و رایحه بی نظیری که داشته، می تواند خواص درمانی منحصربفردی را دارا باشد؟

عسل مرکبات

خاصیت درمانی عسل مرکبات چیست؟

بنظر می رسد که مرکبات، یکی از منابع اصلی در تأمین ویتامین C برای یدن انسان هستند، پس می توان گفت که عسل مرکبات سرشار از ویتامین C بوده و می تواند خواص درمانی دیگری را نیز دارا باشد:

  • عسل مرکبات سرشار از انواع آنتی اکسیدان های قوی مانند هسپرتین بوده و می تواند با حذف رادیکال های آزاد خطرناک موجود در بدن انسان، خاصیت ضدسرطانی بالایی را داشته باشد.
  • عسل مرکبات، ضدباکتری بوده و می تواند در تسریع بخشیدن به درمان زخم ها موثر باشد.
  • عسل مرکبات به سبب دارا بودن انواع مواد باارزش معدنی، می تواند در حفظ تعادل الکترولیتی بدن انسان، بسیار زیاد مناسب باشد.

شایان ذکر است که امروزه به شدت بازارهای داخلی نیازمند وجود انواع عسل مرکبات مرغوب بوده و همواره شاهد صادرات انواع عسل مرکبات شمال کشور، از مراکز صادراتی معتبر در این استانها خواهیم بود.
برای کسب آگاهی بیشتر پیرامون نحوه صادرات انواع عسل طبیعی به خصوص عسل مرکبات شمال کشور، می توانید با کارشناسان و مشاورین در این حوزه، ارتباط مستقیم داشته باشید.
منبع: بازار عسل ایران

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عسل مرکبات مرغوب

قیمت خرید عمده عسل مرکبات مرغوب

عسل مرکبات مرغوب از دسته عسل های تک گل می باشد. انواع عسل در مراکز …

دیدگاهتان را بنویسید

سایت عسل یاس کانال عسل یاس لوازم زنبورداری