عسل یاس
خانه / عسل چهل گیاه / صادرات روز انواع عسل چهل گیاه لرستان

صادرات روز انواع عسل چهل گیاه لرستان

عسل چهل گیاه استان لرستان، چه ترکیبات و خواصی را دارا می باشد؟ امروزه صادرات روز انواع عسل تولیدی در لرستان، از چه شرایطی برخوردار بوده است؟
امروزه به جرئت می توان ادعا کرد که استان لرستان، به دنبال دارا بودن طبیعتی بکر و استعدادی بی نظیر در وجود تنوع فراوان گیاهان دارویی، توانسته از قطب های تولیدی و صادرات انواع عسل ایرانی در کشور لقب داشته باشد و گفتنی است که عسل لرستان، مرغوبترین عسل در کشور شناخته شده بوده است.
امر تجارت و صادرات عسل طبیعی، از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و همواره تمامی تولیدکنندگان عسل در کشور به دنبال مجهز نمودن مراکز تولیدی خود به آزمایشگاه های کنترل کیفی و تست مرغوبیت عسل طبیعی بوده اند تا در این زمینه، گام مهمی را در راستای حفظ سلامت انسان ها صورت داده باشند.
خوشبختانه امروزه استان لرستان، از جایگاه بسیار مناسبی در تولید عسل برخوردار بوده و از شرایط ویژه ای برای صادرات انواع گونه های عسل طبیعی و به خصوص عسل چهل گیاه نیز بهره مند می باشد.

عسل چهل گیاه

عسل چهل گیاه لرستان

همانطور که از نام عسل چهل گیاه واضح بوده، این گونه از عسل طبیعی، عسلی تولید شده از شهد دو یا چند گل گیاهان دارویی مختلف بوده که عمدتا در فصل بهار به سبب وجود تنوع فراوان در پوشش گیاهی غالب بر منطقه، برداشت گردیده و می تواند خواص بیشماری را دارا باشد.
گفتنی است که در استان لرستان، انواع گونه هایی از عسل طبیعی مانند، عسل گون گز و کتیرا، عسل آویشن و عسل شتیزه کوهی برداشت می گردد که خب عسل چهل گیاه یا چندگیاه، می تواند ترکیبی از این گونه های عسل تولید شده در این استان باشد.
لازم به ذکر است که یک عسل چندگیاه، که از شهدهای گوناگونی تولید شده، دارای ترکیبات، خواص و حتی رنگ های گوناگونی بوده و به طور کلی برای مصرف خالص ترین نوع آن، می توان خواص ذیل را برشمرد:
  • مفید برای گرفتگی عروق.
  • درمان دردهای مفصلی و استخوانی.
  • درمان آرتروز.
  • کاهش دهنده فشار خون.
  • درمان سردرد و میگرن.
  • تب بر، ضدصرع و ضدتشنج.
امروزه شرایط بسیار ویژه ای برای صادرات انواع عسل چهل گیاه تولیدی استان لرستان از معتبرترین تولیدکنندگان کشور به وجود آمده و شما می توانید جهت در جربان قرار گرفتن پیرامون این شرایط، با مشاورین مراکز صادراتی عسل ایرانی در کشور، ارتباط مستقیم داشته باشید.
منبع: بازار عسل ایران

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی عسل چهل گیاه

خرید اینترنتی عسل چهل گیاه مرغوب

خرید اینترنتی عسل چهل گیاه مرغوب در مرکز عسل یاس امکان پذیر است. فروشگاه عسل …

دیدگاهتان را بنویسید

سایت عسل یاس کانال عسل یاس لوازم زنبورداری