عسل یاس
خانه / عسل گون / صادرات بهترین عسل گون گزانگبین

صادرات بهترین عسل گون گزانگبین

عسل گون گزانگبین یکی از گونه های مشهور عسل دارویی بوده که در حال حاضر توسط مراکز معتبر صادرات عسل ایرانی، بهترین و خالص ترین نوع آن، شرایط ویژه ای را برای صادرات به دیگر بازارها داشته است.
امروزه به جرئت می توان ادعا کرد که صادرات عسل طبیعی به سبب آنکه این ماده به یکی از دیرفاسدترین مواد غذایی شناخته شده در دنیا مشهور بوده، می تواند تجارتی پرسود از لحاظ اقتصادی و تجارتی ارزشمند از نظر بالا بردن سطح سلامت افراد جامعه لقب بگیرد و در این میان تولیدکنندگان معتبر عسل، نقش بسیار فزاینده ای را در وجود عسلی ناب و مرغوب در بازارهای کشور داشته اند.
نقش ارزنده ی تولیدکنندگان معتبر عسل طبیعی در بازارهای خرید و فروش عسل، آنجایی اهمیت پیدا می کند که وجود انواع عسل های تقلبی موجود در بازار، سبب نگرانی عمده مصرف کنندگان جدی عسل شده و گاها دیده شده که این افراد به سبب عدم اعتماد به عرضه کنندگان، از خرید عسل منصرف شده و از مصرف این ماده ارزشمند غافل گردیده اند.
اما این تولیدکنندگان معتبر می توانند با انجام بازاریابی های مطلوب و یا ایجاد سایت های معتبر اینترنتی، در شناساندن عسل ناب ایرانی به تمامی بازارهای کشور و مصرف کنندگان جدی عسل، گام مهمی را صورت داده باشند تا جامعه ای سالم تر پیش روی داشته باشیم.
گفتنی است که در حال حاضر در کشور ما، از جمله تولیدکنندگان و مراکز صادراتی معتبر انواع عسل ایرانی، می توان به استان هایی چون، همدان، اردبیل، لرستان، کردستان، فارس، اصفهان، خراسان جنوبی و خوزستان اشاره داشت که توانسته اند عسل شناسنامه دار و اصل را روانه بازارهای کشور کنند.
اما آیا می دانید که عسل گون گزانگبین یکی از گونه های عسل دارویی نام داشته که امروزه از مشتریان بیشماری برخوردار بوده است؟ آیا می دانید این عسل چه خواصی داشته و امروزه شرایط صادرات آن چگونه بوده است؟

بهترین عسل

عسل گون گزانگبین و خواص آن

با توجه به اینکه در کشور غنی ایران از لحاظ وجود تنوع پوشش گیاهی، در دو نوبت بهاره و پاییزه انواع گونه های عسل طبیعی برداشت می گردد، اما می توان گفت که به طور کلی دو نوع عسل در مراکز زنبورداری ها برداشت شده است.
اگر در منطقه ای که کلنی زنبورعسل مستقر بوده، یک گیاه غالب وجود داشته باشد، زنبورعسل علاقه مند به مکیدن شهد از همان گیاه بوده و عسل برداشت شده از شهد آن گیاه، به عسل دارویی و تک گل مشهور بوده است.
اما عمدتا در فصل بهار که تنوع پوشش گیاهی بیشتر بوده، زنبورعسل از شهد دو یا چند گل گیاهان دارویی عسل تولید نموده که می تواند ترکیبی از خواص انواع عسل های تک گل و دارویی را دارا باشد و به عسل چهل گیاه مشهور بوده است.
گفتنی است که گیاه گون، یکی از گیاهان دارویی مفید، از تیره نخود بوده که در کشور ما، تقریبا در اکثر مناطق معتدل رویش داشته و در زبان فارسی به گزانگبین یا خشک انگبین مشهور بوده است. این گز بسیار زیا شیرین بوده و دارای انواع مواد قندی چون لوولوز و دکستروز می باشد.
این گیاه دارای گل های ارغوانی رنگ بوده که دارای شهد فراوانی می باشند و از جمله مناطق رویش آن در ایران، می توان به کوه های زاگرس مرکزی اشاره داشت.
لازم به ذکر که زنبورداران از شهد گل های این گیاه، عسلی با نام عسل گون تولید نموده اند که عسلی با رنگ زرد روشن بوده و مصرف خالص ترین نوع آن، می تواند خواص درمانی ذیل را دارا باشد:
  • درمان زخم و درد چشم.
  • بهبود درد کلیه.
  • مفید برای خشونت سینه.
  • درمان التهابات مثانه.
  • درمان کم خونی.
  • مقوی اعصاب و مغز.
با توجه به مشتریان بسیار زیاد عسل گون و خواص آن، این عسل توسط مراکز معتبر صادراتی عسل ایرانی، در بالاترین کیفیت و در مناسب ترین قیمت، از شرایط وِیژه ی صادرات به بازارهای سراسر کشور برخوردار بوده و مشتریان می توانند با کارشناسان در این حوزه، ارتباط مستقیم برقرار نمایند.
منبع: بازار عسل ایران

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه عسل گون

فروش ویژه عسل گون طبیعی

فروش ویژه عسل گون طبیعی در فروشگاه عسل یاس صورت میگیرد. هدف این مقاله آشنایی …

دیدگاهتان را بنویسید

سایت عسل یاس کانال عسل یاس لوازم زنبورداری