عسل یاس
خانه / عسل طبیعی / خرید و فروش انواع عسل طبیعی در تهران

خرید و فروش انواع عسل طبیعی در تهران

مرکز عسل یاس آماده همکاری با عزیزانی است که در شهر تهران قصد خرید و فروش انواع عسل طبیعی و دیگر فرآورده های زنبورعسل را دارند.
این مرکز به دنبال سیاست گسترش شبکه فروش و بازاریابی خود، کلیه امکانات و امتیازات ویژه درنظر گرفته شده را در اختیار افرادی که آماده همکاری با این مرکز هستند گذاشته و در درازمدت از نظر تأمین محصول با کیفیت و با قیمت مناسب اعلام آمادگی می کند.
یکی از دغدغه های افرادی که می خواهند در حوزه توزیع عسل قدم بردارند این است که پس از مدتی، تأمین کننده محصول آنها، پاسخگوی سفارشات آنان نباشد و یا اینکه قیمت محصولی که به دست آنها می رسد، مناسب جهت عرضه در بازار نباشد.
همکاران ما با علم به این موضوعات، آماده همکاری همه جانبه با شرکت های توزیع و پخش عسل و فروشگاه های معتبر در شهر تهران هستند.
منبع: عسل یاس

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش عمده عسل طبیعی

امروزه افراد زیادی برای تامین درآمد خود و ایجاد یک کسب و کار تازه به زنبورداری و تولید عسل روی آورده اند. از این رو فروش عسل می تواند راهی برای تامین اقتصاد خانوار و علاقمندان حرفه زنبور داری باشد.آیا شما در زمینه خرید و فروش عسل طبیعی فعالیت می کنید؟ یا مسئول خرید در یک فروشگاه عسل طبیعی هستید؟ آیا برایتان پیش آمده است که بخواهید برای دوستانتان در نقاط دور عسل تهیه کنید؟ اگر قصد خرید عسل طبیعی با بهترین کیفیت و قیمت مناسب را دارید توصیه می کنم در ادامه این مقاله ما را همراهی کنید تا شما را با انواع مختلف عسل طبیعی و همچنین بازار فروش عسل آشنا سازیم.

پاسخی بگذارید

سایت عسل یاس کانال عسل یاس لوازم زنبورداری