عسل یاس
خانه / عسل اکالیپتوس / خرید بهترین عسل اکالیپتوس طبیعی

خرید بهترین عسل اکالیپتوس طبیعی

آیا می دانید که مصرف عسل اکالیپتوس چه خواصی داشته و چه کسانی باید در مصرف این گونه از عسل طبیعی، احتیاط کنند؟ آیا می دانید که کدام مرکز خرید، بهترین عسل اکالیپتوس طبیعی را عرضه می کند؟
امروزه انسان ها به دنبال یک داروی گیاهی مفید برای درمان بسیاری از مشکلات و امراض شایع در خود بوده اند و در واقع از مصرف داروهای عوارض دار شیمیایی خسته شده و میخواهند به طور کاملا طبیعی، به درمان مشکلات خود بپردازند. آیا می دانید که عسل طبیعی، می تواند بهترین گزینه برای یک داروی گیاهی باشد که هم خاصیت تغذیه ای و هم خاصیت دارویی را دارا بوده است؟
بله یک عسل طبیعی که در خالص ترین و بهترین نوع خود تولید شده باشد، حاوی ترکیباتی ارزشمند، چون انواع مواد آلی و معدنی مانند، آهن، کلسیم، پتاسیم و روی، انواع مواد مغذی و ویتامینی مانند ویتامین های کا، سی، تیامین و اسید اسکوربیک، کربوهیدرات ها، پروتئین و انواع مواد قندی ساده چون، گلوکز و فروکتوز بوده که همگی این ترکیبات، به نوعی مورد نیاز برای ادامه حیات انسان ها بوده اند.
با توجه به اهمیت مصرف عسل طبیعی، مصرف کنندگان عسل باید بدانند که امروزه خوشبختانه در کشور ما، تولیدکنندگان معتبر توانسته اند تقریبا از هر گونه گیاه دارویی در مناطق مختلف کشور، عسل دارویی تولید کنند که خب خواص منحصربفردی را دارا بوده اند.
آیا نام عسل اکالیپتوس را تابحال شنیده بودید؟ آیا می دانید که مصرف خالص ترین نوع این عسل، چه خواص دارویی را برای شما داشته است؟ چگونه می توان بهترین عسل اکالیپتوس را خریداری کرد؟

عسل اکالیپتوس

معرفی خواص عسل اکالیپتوس

همانطور که می دانید، کشور ما یکی از پایگاه های مستعد در زمینه وجود انواع گیاهان مفید و پرشهد دارویی می باشد و خب طبیعی است که در مناطق گوناگونی از کشور ما، انواع گونه های مفید عسل طبیعی، از شهد گل های این گیاهان دارویی تولید گردد که یا عمدتا زنبورداران آن منطقه و یا دیگر زنبورداران با بردن کلنی زنبورعسل خود به آنجا، اقدام به تولید این گونه های عسل طبیعی نموده اند.
گیاه اکالیپتوس، یکی از گیاهان مفید دارویی و بومی کشور استرالیا با برگ های همیشه سبز بوده که زنبورعسل، بشدت علاقه زیادی به جمع آوری شهد گل های این گیاه داشته است.
گفتنی است که اکالیپتوس در کشور ما، در نواحی شمالی و جنوبی کشور و مناطقی چون خوزستان، فسا، جهرم و خور و بیابانک، رویش داشته و زنبورداران با بردن کلنی خود، توانسته اند عسل اکالیپتوس را تولید و روانه بازارهای فروش نمایند.
مصرف عسل اکالیپتوس خالص و مرغوب، می تواند خواص درمانی ذیل را دارا باشد:
  • تقویت سیستم ایمنی بدن و درمان سرماخوردگی.
  • درمان مالاریا و برونشیت.
  • برطرف کننده انگل و کرم معده و روده.
  • درمان تنگی نفس و آسم.
شایان ذکر که عسل اکالیپتوس، عسلی با رنگ سبز تیره بوده و در فصل بهار و تا اواخر خرداد ماه، برداشت می گردد.
اما باید اشاره داشت که مصرف عسل اکالیپتوس، در دوران حاملگی توصیه نشده و از جمله عوارضی که ممکن است در صورت مصرف بیش از حد آن به وجود آید، افت قند خون افراد بوده که توصیه شده افراد دارای کم خونی، در مصرف آن احتیاط کنند.
امروزه شما می توانید بهترین و خالص ترین عسل اکالیپتوس را از مراکز معتبر فروش انواع عسل ایرانی در سراسر کشور، با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید.
منبع: بازار عسل ایران

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عسل سیاه دانه طبیعی

قیمت عمده عسل اکالیپتوس

قیمت عمده عسل در بازار، فروشگاه ها و مراکز فروش عسل متفاوت است. قیمت عسل …

دیدگاهتان را بنویسید

سایت عسل یاس کانال عسل یاس لوازم زنبورداری