عسل یاس
خانه / عسل طبیعی / خرید اینترنتی بهترین عسل طبیعی

خرید اینترنتی بهترین عسل طبیعی

خرید عسل طبیعی را از مراکز معتبري انجام دهيد كه تاييد شده بقيه مصرف كنندگان باشد. رشته كوه هاي هاي  سبلان وسهند از مراكز اصلي توليد عسل طبيعي مي باشند. زنبورهاب كندوهاي واقع در اين منطقه بطور طبيعي تغذيه نموده و عسلي مرغوب بدون دخالت انسان توليد مي كنند. حتي رنگ عسل اين مناطق تيره تر از ساير عسل ها مي باشد. در بعضي از نقاط شهرستان بوكان و اشنويه نيز عسل هاي طبيعي واقع در سنگ ( بدون كندو) گردآوري مي شود و چون اين عسل ها كاملا وحشي و طبيعي مي باشند رويال محسوب شده و قيمتي بشدت بالا دارند.

خرید اینترنتی بهترین عسل طبیعی

بهترین عسل طبیعی

بهترین عسل طبیعی

یاد آور می شویم که بهترین عسل ، عسل طبیعی است که از شهد گلها و گیاهان باشد. در بازار عسل تغذیه ای و عسل تقلبی هم عرضه می گردد.

عسل تغذیه ای: عسلي است كه زنبور بدون فعاليت شخصي و با كمك زنبور دار مواد ساكاروز دار استفاده ميكند مانند شكر و….

 

خرید اینترنتی عسل

انواع عسل و تمام فرآورده های زنبور عسل را نه به صورت حضوری بلکه به صورت تلفنی و حتی می توان به صورت خرید اینترنتی انجام داد. همه هموطنان عزیز در سراسر کشور می توانند تمام فرآورده های زنبور عسل را به صورت اینترنتی و با ضمانت و کیفیت محصول خریداری نمایند. با خريد اينترنتي عسل سفارش دادن شده در زمان اندك به دست مصرف كننده مي رسد.

مرکز خرید عسل طبیعی در تهران

مرکز خرید عسل طبیعی در تهرانتعدد واحد های  خرید و فروش عسل در تهران که با توجه به تقاضا رشد روز افزون نیز داشته آمد نشان دهنده ی قطبیت این محصول نیست و چنانچه چنین بازاری هدف نهایی باشد ناشی از اطلاعات کم در محدوده ی این محصول ارزشمند است  لذا فروش عسل طبیعی به راحتی صورت نمی‌گیرد زیرا تهیه عسل طبیعی کوهی بسیار دشوار،زمان بر و پرهزینه است و قابل عرضه در سطح وسیع نیست. بنابراین قیمت های متوسط بازار خود نشان دهنده ی میزان مرغوبیت محصول است.عرضه ی این محصول در سطح کلان شهری چون تهران در تمام فصول انجام می شود سبب می شود تا خالص بودن این محصول به صورت صد در صد کمی دشوار باشد.سودجویان در این بازار به واسطه ناآگاهی متقاضیان محصولات غیراستاندارد را عرضه میکنند.تهران در مقام پایتخت و تراکم جمعیتی بالا قطب تجاری مهمی برای خرید و فروش این محصول است.متراکم ترین بازار فروش این محصول ،بازار عسل تهران است.معیارهای متفاوت متقاضیان،بسته بندی و ویترین مناسب فروش محصول و صد البته کیفیت آن از جمله دلایل وجود  این مراکز است.عسل صنعتی بیشترین فعالیت اصلی این بازار بوده و حذف واسطه گری از مزیت های وجود چنین بازاری.

موتورهای جستوجوگر اینترنتی از روش مناسب جهت پیدا کردن مراکز فروش عسل در سطح عمده یا خرده فروشی است.

تهیه بهترین عسل طبیعی از زنبورداران

تهیه بهترین عسل طبیعی از زنبوردارانعسل انواع متفاوتی دارد که از تغذیه زنبور از گیاهان مختلف ناشی می شود عسل آویشن،یونجه، کنار، اسطوخودوس، چهل گیاه ،بهارنارنج،سیاه دانه،چندگیاه و عسل طبیعی گون از انواع مختلف آن است.یکی از مشخصه های عسل مرغوب تحت حرارت قرار نگرفتن آن است . برای افراد مبتلا به بیماری های گوارشی استفاده از موم عسل از جهت عدم هضم آن مناسب نیست.شکرک زدن و جامدشدن عسل از نشانه های تقلبی بودن و حرارت دیدگی  چنین محصولی است .پس در حین مصرف نیز نباید با چای و شیر داغ مصرف شود زیرا تمام خواص خود را در معرض دما از دست می دهد.حرارت دادن عسل موجب آزاد شدن سم هیدروکسی مسایل فورفورال می شود.

قیمت فروش عسل ارگانیک

قیمت فروش عسل ارگانیکاز خواص آزمایشگاهی عسل ارگانیک درجه مشخصی از ساکاروز یا قند طبیعی به میزان زیر پنج درصد و وجود قندهای عالی به مقدار بالای ۶۵است.همینطور‌ وجود نشاسته،عسل مصنوعی و‌گلوکز تجاری در آن باید به میزان صفر باشد.قیمت عسل طبیعی بسته به اینکه تغذیه ای بوده یا طبیعی تفاوت چشم گیری دارد از آنجایی که در تولید بعضی عسل ها زنبور ابدا نقشی نداشته و از ترکیبات گلوکز ،شکر ،اسید سیتریک و .. عسل صنعتی ایجاد میگردد پس می توان علت این تفاوت قیمت را درک کرد.رنگ و‌ طعم عسل با هم در ارتباط هستند عسل با رنگ روشن طعم ملایمی دارد و هر قدر تیره تر شود طعم تندتری به خود میگیرد پس ملاک کیفیت قرار نمیگیرد و بسته به تغذیه زنبور رنگ متفاوتی خواهد داشت 

میزان غلظت عسل ارگانیک  با توجه به دمای هوا متغیر است در هوای سرد غلیظ تر و درهوای گرم رقیق است و عطر گل در آن مشهودتر است.

در مجموع قیمت عسل ارگانیک از ۱۵۰هزار تومان در هر کیلو شروع می شود.و قیمت عسل صنعتی پنج برابر کمتر است

عوامل تأثیرگذار بر قیمت عسل طبیعی

عوامل تأثیرگذار بر قیمت عسل طبیعیعسل انواع طبیعی،تغذیه ای و صنعتی دارد که از مهمترین عوامل موثر بر قیمت عسل است 

عسل طبیعی تماما حاصل فعالیت زنبور عسل است که از شهد گلها تغذیه کرده و قند ساکاروز و آنزیم پرولین بالاتر از ۳۰۰تا۶۰۰ دارد.اینکه زنبور از چند گیاه تغذیه کرده یا فقط از یک نوع گل نیز بر قیمت موثر است.در همین عسل تک‌ گل نیز تفاوت وجود دارد و عسل گون ارزانترو‌عسل آویشن خالص بیشترین قیمت را دارد

حجم خرید نیز یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار قیمت است و سفارشات عمده که بسته بندی متفاوت تری می طلبد  موجب خرید ارزانتر می شود سفارشات عمده غالبا در حلب های ۲۷کیلویی به فروش می رسد.عموما عسل در ایران تصفیه نمی شود و بسته بندی خاصی ندارد.در صورت بسته بندی عسل بسته به این که چه موادی در بسته بندی استفاده میشود نیز تفاوت های در قیمت ایجاد میکند.جنس ظرف بسته بندی جنس درب بسته بندی، اندازه و شکل و طرح بسته بندی پارامترهای متفاوتی هستند.هزینه های حمل‌ونقل ،هزینه ی حق الرحمن زنبور دار. هزینه های خرید لوازم زنبورداری نیز در در قیمت نهایی موثر است.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی عسل چهل گیاه مرغوب

خرید عسل چهل گیاه مرغوب برای خریداران گرامی کمی مشکل است. به دلیل اینکه عسل …

دیدگاهتان را بنویسید

سایت عسل یاس کانال عسل یاس لوازم زنبورداری