عسل یاس
خانه / عسل کلزا / بازار فروش عسل کلزا

بازار فروش عسل کلزا

کلزا گیاهی بوته ای با دانه های روغنی با ارزش، که در از بین بردن اسیدهای چرب مضر بسیار مفید واقع شده که بازار فروش آن در سایت بازرگانی ایران عسل آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.
شما مصرف کنندگان عسل طبیعی باید بدانید که امروزه تقریبا از هر شهد گل گیاهان مفید دارویی، عسلی طبیعی برداشت گردیده که اگر در خالص ترین و مرغوبترین نوع خود تهیه و مصرف گردد، می تواند اثرات مثبت دارویی و درمانی را دارا باشد. اگر چه که امروزه بدون شک نمی توان نقش بسیار فزاینده ی مصرف عسل طبیعی را در ارتقای سطح سلامت افراد جامعه نادیده گرفت، اما خب دقت در انتخاب عسل طبیعی هم بحثی جداست.
متأسفانه با وجود اینکه تنوع بسیار فراوانی در انواع گونه های عسل طبیعی در بازار وجود داشته، اما وجود افراد سودجویی که با ایجاد تقلب هایی قصد سود و فروش بیشتر داشته اند، ترس از خرید عسل عمدتا همراه با تمامی مصرف کنندگان عسل بوده و شاید برخی از آنها از خرید عسل هم منصرف شده اند.
با توجه به اینکه خب هر مصرف کننده ی عادی عسل، توانایی تشخیص عسل اصل از تقلبی را نداشته، به همین سبب همواره توصیه شده تا یک عسل اصل و درجه یک، از مراکز فروش معتبر در کشور خریداری گردد که خب البته شناخت این مراکز هم نیاز به تحقیقات بیشتری داشته است.
حال با توجه به اهمیتی که خرید عسل از مراکز معتبر فروش عسل داشته، آیا می دانید که یکی دیگر از گونه های پرشهد گیاهان دارویی که امروزه از آن عسلی مرغوب بدست آمده، گیاه کلزا بوده است؟ آیا تابحال نام عسل کلزا را شنیده بودید و می دانید که این عسل، چه خواص مفیدی را داشته است؟

عسل کلزا

گیاه کلزا

گیاه کلزا با نام علمی Brassica napus از جمله گیاهان دارویی و روغنی رویش یافته در مناطق معتدله بوده که به سبب مقدار فراوان شهد و گرده ای که داشته، زنبورعسل را مجذوب خود نموده و خب طبیعی است که حتی منافع بسیاری برای خود زنبورعسل نیز به سبب گرده زیاد، داشته است.
گفتنی است که گل های گیاه کلزا، مقدار زیادی گرده زرد رنگ تولید نموده که دارای پروتئینی به میزان بیش از ۲۷ درصد و دارای چربی بیش از ۵ درصد می باشد که به طور کامل می تواند یک منبع تغذیه مناسب برای کندو عسل و نوزادان زنبورعسل باشد.
با توجه به میزان شهد بالای گیاه کلزا و مواد قندی فراوان موجود در آن، حتی به زنبورداران توصیه شده تا اولا، کلنی کندو عسل خود را نزدیک این گیاه در مزرعه مستقر کنند و به سبب آنکه زنبورها بیشتر تشنه می گردند، نیاز است تا از نظر تأمین آب برای زنبورها هم راهکاری اندیشیده گردد.
اما آیا می دانید که عسل تولید شده از گل های گیاه کلزا چه ویژگی هایی داشته و مصرف خالص ترین نوع آن، چه خواصی را می تواند دارا باشد؟ چگونه می تواند عسل کلزا را با قیمت خوبی خرید؟
عسل کلزا

عسل کلزا و خواص آن

عسل کلزا از جمله عسل هایی می باشد که با سرعت بالایی شروع به شکرک زدن می کند و می توان آن را به خواص گرده آن که دارای نسبت بالای گلوکوز است نسبت داد و هیچ وقت این شاخصه را نباید به عنوان تقلبی بودن آن در نظر گرفت.
بیمارانی که دارای مشکل کبد چرب بودند بعد از مصرف این عسل به نقش تصفیه کنندگی آن در کبد پی برده اند و پوست صورت به خاطر همین خاصیت شفاف تر می گردد. زمان برداشت این عسل ماه دوم سال است که عمدتا به رنگ زرد خیلی روشن دیده می شود.
در حال حاضر در میان تعداد تبلیغات بسیار زیادی که پیرامون فروش عسل در بازارهای خرید و فروش عسل در کشور وجود داشته، گاها مصرف کنندگان عسل نمی دانند که از کجا می توانند یک عسل کاملا اصل را خریداری کنند تا هم از کیفیت آن راضی بوده و هم اینکه از هزینه ای که بابت آن پرداخت نموده راضی باشند؟
خوشبختانه در حال حاضر، مراکز معتبر فروش انواع عسل ایرانی، به سبب نقش مهمی که عسل طبیعی و کاملا خالص در درمان بسیاری از بیماری ها و حفظ سلامت انسان ها داشته، توانسته اند بهترین عسل ایرانی به خصوص عسل کلزا را با قیمت مناسبی به مشتریان سراسر کشور عرضه کنند و آنها را از خرید به شیوه اینترنتی نیز، بهره مند سازند.
برای کسب آگاهی بیشتر پیرامون چگونگی خرید بهترین عسل کلزا، می توانید با مشاورین و کارشناسان در این حوزه، ارتباط مستقیم داشته باشید.
منبع: بازار عسل ایران

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
محمد حجار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09173030837
شماره تلفن ثابت: 03142626468
سامانه پیامکی: 3000597006822
آدرس کانال تلگرام: yas_asal@
پست الکترونیکی: IranHoneyCenter@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

سایت عسل یاس کانال عسل یاس لوازم زنبورداری